Ünlü oyuncular kardeş olabilir! ‘DNA testini tartışıyoruz’

Hollywood yıldızı Matthew McConaughey (53), ‘True Detective’ dizisinde birlikte rol aldığı meslektaşı ve yakın arkadaşı Woody Harrelson (61) ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Kelly Ripa’nın ‘Let’s Talk Off Camera’ adlı podcast programına katılan McConaughey, Harrelson’ın kardeşi olabileceğini açıkladı.

“ÇOCUKLARIM ONA ‘WOODY AMCA’ DİYOR”

Ünlü isim, annesinin Harrelson’ın babasını yakından tanıdığını söyleyerek; şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

“YUNANİSTAN’DA AİLELERİMİZ HAKKINDA KONUŞUYORDUK”

Sözlerine, “Birkaç yıl önce Yunanistan’da oturmuş ailelerimiz ve birbirimize ne kadar yakın olduğumuz hakkında konuşuyorduk” şeklinde devam eden Matthew, “Annem de oradaydı ve ‘Woody, babanı tanırdım’ dedi. Herkes annemin ‘tanırdım’ derken bıraktığı üç noktanın farkındaydı” dedi.

McConaughey, annesinin bu imalı yorumunun kendisini ve arkadaşını aile geçmişlerini araştırmaya ittiğini söyledi.

“BİRAZ MATEMATİK YAPTIK”

“Bu imalı ‘tanırdım’ın ne anlama geldiğini çözmek için uğraştık, biraz matematik yaptık ve Harrelson’ın babasının, annemle babamın ikinci boşanmalarıyla aynı zamanlarda işinden izinli olduğunu öğrendik” ifadelerini kullanan aktör, “Batı Teksas’ta bir buluşma ya da annemin bahsettiği ‘tanışma’ anının yaşanmış olabileceği olası yerler var” şeklinde konuştu.

“RİSK ALTINDAYIM”

McConaughey, Harrelson ile aralarında bir bağlantı olup olmadığını aydınlatmak için DNA testi yaptırma konusunda tartıştıklarını da paylaştı:

Alıntı Metni

BABASI HAPİSHANEDE ÖLDÜ

Woody Harrelson’ın babası Charles, ilk kez 1960 yılında silahlı soygun suçundan hüküm giymiş bir kiralık katildi. 1973’te cinayetten hapse atılmış ve beş yıl sonra iyi halden serbest bırakılmış; ancak 1981 yılında bir bölge hakimine suikast düzenlemekten iki kez müebbet hapis cezasına çarptırılmıştı. Charles, ayrıca John F. Kennedy’ye suikast düzenlediğini de iddia etmiş ve 2007 yılında hapishanedeyken ölmüştü.

Harrelson, 2012 yılında Guardian’a verdiği bir röportajda; babasıyla ‘oldukça iyi’ anlaştığını söylemiş ve “Annemle babam genç yaşta ayrıldılar, babam çok fazla ortalıkta yoktu” demişti.

Matthew McConaughey: 30 yıldır deodorant kullanmıyorum, Woody Harrelson: Michael J. Fox ile birlikte kobra kanı içtik!
PaYLaŞşşş