Melanie Chisholm’dan Victoria Beckham açıklaması! ‘İç çamaşırını taksiden aşağı attı’

23 yıldır mutlu bir evlilik sürdüren eski ‘Spice Girls’ üyesi Victoria ve İngiliz futbol efsanesi David Beckham, geçtiğimiz haftalarda 5 milyon sterlinlik bir Riva yatlarıyla İtalya’da tatile çıkmıştı. Aileye yakın bir kaynak, oğullarını ve oğullarının sevgililerini de tatile davet eden çift için şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

KARAOKE YAPTI

Tatillerinin tadını çıkarmaya devam eden ünlü çiftten ilgili paylaşımlar yapan ve hayranlarını güldüren eski futbolcu, ‘Posh Spice’ Victoria’nın karaoke yaptığı anları Instagram sayfasından yayınlamıştı.

Şarkı sözlerinin gösterildiği büyük bir ekranın önünde siyah bir elbise içinde dans eden Victoria, David fişe takılı olmayan mikrofonunu filme almadan önce son derece profesyonel görünüyordu. Ancak Chaka Khan’ın ‘Ain’t Nobody’ şarkısını söyleyen ünlü isim, mikrofonunun fişten çıktığından tamamen habersizdi.

Beckham, arkadaşları onları izlerken tutkuyla şarkı söylemeye devam eden eşi için mikrofonun fişe takılı olmayan ucunu elinde tutarak, takipçilerine göstermişti.

Victoria Beckham’ın milyonlarca sterlin borcu olduğu ortaya çıktı!

“MİKROFONUN FİŞİNİ KİM ÇIKARDI?”

David Beckham, takipçileriyle paylaştığı videoya, “Posh Spice gecenin son şarkısını sadece benim için söyledi” notunu düşmüştü. Eşinin paylaşımına kayıtsız kalamayan Victoria Beckham ise, “Sadece senin için!” yorumunu yazmıştı.

Beckham’ın kısa sürede milyonlarca beğeni alarak sosyal medyada gündem olan videosuna, “Vic her zaman Spice Girls’teki en iyi şarkıcıydı”, “Hey, mikrofonun fişini kim çıkardı?” ve “Vic seni boşayacak” gibi binlerce yorum yapılmıştı.

ÇILGIN KUTLAMA

Tüm bunların ardından Melanie Chisholm (Mel C), Victoria Beckham’ın müzik grupları Spice Girls için anlaşma imzaladıktan sonra çılgın bir gece geçirdiklerini anlattı. Dönemin Mel C, Mel B (Melanie Brown), Emma Bunton, Geri Halliwell ve Victoria Beckham’dan oluşan popüler kız grubu, 1995 yılında Virgin Records ile anlaştı ve daha sonra 48 yaşındaki Victoria’nın akşam yemeğinde uyuyakaldığı gösterişli bir restoranda kutlama yaptı.

Bedeli haftalık 200 bin TL!

“YEMEK TABAĞININ ÜSTÜNDE UYUYAKALDI”

‘Who I Am’ Yeni otobiyografisinde Mel C, kızların anlaşmalarını imzaladıktan sonra Batı Londra’daki Kensington Place’e nasıl sarhoş bir taksi yolculuğu yaptıklarını söyledi:

Alıntı Metni

50 STERLİN ‘TAZMİNAT’

DailMail’de yer alan habere göre; Mel, Spice Girls menajeri Simon Fuller’ın neden oldukları karmaşa ve ‘korkunç davranışları’ için ‘tazminat’ olarak taksi şoförüne 50 sterlinden fazla ödemek zorunda kaldığını da sözlerine ekledi.

Mel ayrıca kitabın başka bir bölümünde grup arkadaşlarıyla bir performans daha sergileyebilmek için yeni bir ‘Spice Girls buluşması’ yapılmasını umduğunu da belirtti.

David Beckham ve Victoria Beckham’a hırsızlık şoku!
PaYLaŞşşş