Yargı’dan yeni tanıtım! ‘Ceylin benim karım, onu korumak benim görevim’

İkinci sezonuyla da reyting yarışında birinci sıraya oturan, pazar akşamları sosyal medyada gündem olan Yargı’da, seyircinin merakı her bölüm katlanarak devam ediyor. Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu fenomen dizinin yayınlanan yeni bölüm ikinci tanıtımında tansiyon giderek yükseliyor.

“CEYLİN BENİM KARIM, ONU KORUMAK BENİM GÖREVİM”

Kuyu davasındaki gizem Ilgaz’a (Kaan Urgancıoğlu) bırakılan notla derinleşirken, Pars’ın (Mehmet Yılmaz Ak) katili yakalama umuduyla Ceylin’i (Pınar Deniz) operasyona dahil etmek istemesi ise Ilgaz ile Pars’ın arasındaki iplerin gerilmesine sebep oluyor.

Ilgaz, “Ceylin benim karım, onu korumak benim görevim” sözleriyle karısını korumaya çalışıyor. Ceylin’in operasyona dahil olmayı kabul etmesi, ikili arasında duygu dolu anların yaşanmasına da sebep oluyor.

OYUNCU KADROSU

Her bölümü merakla beklenen Yargı’nın kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Samet Kaan Kuyucu, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Heyecanın bir an olsun düşmediği, Ay Yapım imzalı Yargı dizisi, merakla beklenen yeni bölümüyle 25 Eylül Pazar günü saat 20:00’de Kanal D’de.

‘Yargı’ zirvedeki yerini aldı
PaYLaŞşşş