Haberler: Mehmet Dinçerler ile evliliğinde kriz mi var? Hadise’den yeni açıklama

Milliyet.com.tr
Hadise’nin ‘Küçük Bir Yol’ şarkısında ağlamasıyla ilgili dikkat çeken iddialar ortaya atılmıştı. Şarkıcının hamile kalmak için tedavi sürecinde olduğu öne sürülürken, eşi Mehmet Dinçerler ile arasında sorun olduğu dedikodusu da basına yansımıştı. İkilinin evlilik yüzüklerini takmaması da “ayrılık iddiasını güçlendiren görüntü” şeklinde yorumlanmıştı. Dün akşam Festival Park Kadıköy’de sahneye çıkan Hadise, ‘Küçük Bir Yol’ şarkısıyla ilgili konuştu.

15 Mart tarihinde evlilik yolunda ilk adımı atan Hadise Açıkgöz ve Mehmet Dinçerler, nisan ayının sonunda aile arasında gerçekleşen sade bir törenle nikâh masasına oturmuştu. Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen nikâha sadece 20 kişi davet eden ünlü çift, haberin basına yansımaması için konukların görüntü almasını yasaklamıştı.

Pınar Deniz-Kaan Yıldırım aşkı

HADİSE’SİZ AÇILIŞ

Son günlerde birlikte görüntülenmeyen ikiliden Hadise’nin evlilik yüzüğünü takmaması, ünlü çiftin küs olduğu dedikodularını beraberinde getirmişti. Mehmet Dinçerler, geçtiğimiz günlerde Vadİstanbul’da yeni açtığı mağazanın kurdelesini kız kardeşi Tuğba’yla kesmişti. Altı ay önce evlendiği Hadise’yle aralarının bozuk olduğu iddia edilen iş insanının da aynı şekilde alyansını takmaması dikkatlerden kaçmamıştı. Etkinliğe şarkıcının katılmaması ve Dinçerler’in korumasının gazetecileri engellemesi dedikoduları ayyuka çıkarmıştı.

“HAMİLE DEĞİLİM”

Ünlü isim, hakkında çıkan ‘hamilelik’ haberlerin ardından sessizliğini bozdu. Her fırsatta çocukları çok sevdiğini ve anne olmak istediğini belirten popçu, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
Sosyal medyanın gündemine oturdu

“BİR DON LASTİĞİ KADAR FAYDASI YOK”

Günlerdir eşi ve kendisi hakkında sayısız iddia ortaya atılmasına rağmen henüz bir açıklamada bulunmayan Mehmet Dinçerler ise Hadise’nin paylaşını sonrası Twitter hesabından “Bazı insanların, insanlığa bir don lastiği kadar faydası yok” mesajını yayınladı.

“ANINDA AĞLADIM”

Evliliğinde kriz yaşadığı iddiasına cevap vermeyen Hadise, son olarak Kadıköy’de müzükseverlerle buluştu. 36 yaşındaki şarkıcı, daha önce gözyaşlarına boğulduğu ‘Küçük Bir Yol’ parçası hakkında şu sözleri sarfetti:

Alıntı Metni

Bülent Ersoy’un menajeri Hadise ile poz verdi
PaYLaŞşşş