Evlilikte kriz bitti mi? Burcu Binici’den Tankurt Manas açıklaması

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Berkay, önceki akşam Harbiye Açıkhava’da konser verdi. Ünlü popçuyu dinlemeye gelenler arasında Burcu Binici ve Burcu Kıratlı da vardı. Konser başlamadan soruları cevaplayan oyuncu Kıratlı, “Dün Cumhuriyetin 99. yılını kutladık. Bugün de Berkay’a geldim, umuyorum ki burada da kutlayacağız. Çok güzel olacağını bildiğim için geldim. Berkay arkadaşım şarkılarını çok seviyorum” dedi.

“BARIŞMA KARARI ALDIK”

Burcu Binici, yeni dizisi hakkında, “Her şey çok güzel gidiyor. Oyuncu kadrosu çok kuvvetli bir dizide olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bizi izlemeye devam etsinler” şeklinde konuştu.

Ünlü oyuncu, eşiyle yaşamış olduğu kısa süreli ayrılık hakkında, “Bir ev tuttuk, ev sahibi bizi yarı yolda bıraktı. Eşya siparişi verdik, elimize ulaşmadı. Ama bu sorunlarımızı çözdük. Herkesin bir eşref saati oluyor, tartışmalar oldu tabii ki. Evlendikten sonra ev tuttuk. Evlenmek çok zor bu dönemde. Bu şartlarda evlenenlere de, boşananlara da hak veriyorum. Ailelerimiz bir araya geldi ve barışma kararı aldık” ifadelerini kullandı.

“KOCAMAN BİR NAZAR BONCUĞUMUZ OLDU”

Ünlü oyuncu, daha önce ilişikisi hakkında konuşmuş, “Çok mutluyuz ve çok yeniyiz. O aşama gelirse hemen gideriz nikah dairesi buradan 10 adım. Evlilik ne ki? Yoksa herkes evleniyor, kolay. Kimse kolay kolay boşanmak için evlenmez, vardır bir sebebi. Boşananlara da saygı duymak lazım, olmuyorsa zorlamamak lazım. Kötü bir şey değil boşanmak, evlilik gibi” demişti.

Burcu Binici geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından eşiyle pozunu paylaşarak, barıştıklarını duyurmuştu. Daha sonra silinen pozlar da profile geri dönmüştü. Binici, “İyiyiz merak etmeyin kocaman bir nazar boncuğumuz oldu” mesajını yazmıştı.

PaYLaŞşşş