Acun Ilıcalı Survivor 2023’te yarışacak ilk ismi açıkladı: Berdan Mardini!

Şimdilerde ‘MasterChef Türkiye’ yarışması ile gündemde olan Acun Ilıcalı, çok izlenen bir diğer formatı için yeni sezon startını geçtiğimiz haftalarda verdi. Ünlü televizyoncu, yayınladığı video ile Survivor 2023 başvurularının başladığını duyurdu. Ilıcalı, yıllardır parkur performansı ve ada yaşamının ön planda olduğu yarışmada bu sene önemli bir farklılık yaşanacağını söyledi.

Şimdilerde ‘MasterChef Türkiye’ yarışması ile gündemde olan Acun Ilıcalı, çok izlenen bir diğer formatı için yeni sezon startını geçtiğimiz haftalarda verdi. Ilıcalı, yıllardır parkur performansı ve ada yaşamının ön planda olduğu yarışmada bu sene önemli bir farklılık yaşanacağını söyledi.

“AKLIN ÖN PLANDA OLDUĞU YENİ BİR SURVİVOR GELİYOR”

Alıntı Metni


BERDAN MARDİNİ SURVİVOR’A GİDİYOR!

Acun Ilıcalıi merakla beklenen yarışmanın ilk yarışmacısını açıkladı. Survivor’ın 2023 yılındaki yeni sezonunda yarışacak ilk isim Berdan Mardini oldu. Son günlerde yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Berdan Mardini’nin bir süredir Survivor’a hazırlandığı ortaya çıktı.

İçli köfte yaparken elini burnuna götüren Berdan Mardini’den açıklama

TAYTLI POZLARIYLA GÜNDEME GELDİ

Taytlı pozlarıyla dikkat çeken ünlü şarkıcıya bazı takipçileri ‘Berdan Mardini oldu Berdan Taytini’ şeklinde yorumlarda bulunmuştu.

‘Tayt’ çıkışıyla gündeme gelen Berdan Mardini’den ‘Real Mardini’ paylaşımı

SURVIVOR İÇİN HAZIRLIKLARA BAŞLADI

Öte yandan Mert Aydın’la evliliğini 53 günde bitiren Merve Boluğur’un da ‘Survivor’a katılacağı iddia edildi. 2023 yılında başlayacak program için Dominik Cumhuriyeti’ne gidecek oyuncu, uzun zaman sonra da ekrana dönmüş olacak. Boluğur’un, yarışma için hazırlıklara başladığı söyleniyor.

PaYLaŞşşş