Neslihan Atagül’den yeni pozlar! ‘Her mevsimi yaza dönüştürenler’

Ocak 2021’den bu yana ekranlardan uzak olan ancak 2016’da nikâh masasına oturduğu Kadir Doğulu ile ‘Gecenin Ucunda’ dizisinde rol alacak olan güzel oyuncu Neslihan Atagül, geçtiğimiz günlerde Etiler’deki kuaförüne girerken objektiflere yansımıştı.

“YAŞIYORUM BU HAYATI”

Çocukları her fırsatta çok sevdiğini dile getiren 29 yaşındaki güzel, “Çocuk özlemi çekiyor musunuz?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

Alıntı Metni

“AFİFE JALE’NİN HAYATINI OYNAMAK İSTERİM”

“Yapmak istediğiniz bir film var mı?” ve “Hayatını oynamak istediğiniz biri var mı?” soruları üzerine ise ünlü oyucu, “Yapmak istediğimiz şeyler var tabii. Onlar umarız tez zamanda gerçekleşir. Film konusuna gelince bu daha çok senaryoyla ve kurulan ekiple doğru orantılı bir şey. Birinin hayatı öyle bir yazılır ki muazzam olur, birinin hayatı öyle bir yazılır ki çok da beni heyecanlandırmaz. Onun için tamamen senaryoyla alakalı bir şey. Hayatını oynamak istediğim biri var, Afife Jale var. Muazzam bir karakter, hepimizin önünü açan bir karakter. Onun hayatını oynamak beni heyecanlandırır” demişti.

‘Neslihan’la aynı sette olmaktan dolayı dezavantaj yaşamadım’

“YÖNETMENLİK ÖYLE DAN DİYE OLMAZ”

Son olarak rol aldığı ‘Sefirin Kızı’ adlı diziden geçirgen bağırsak sendromu nedeniyle ayrılmak zorunda kalan, daha sonra gördüğü tedavi ile sağlığına kavuşan Atagül’e, “Pandemi döneminde evde geçirdiğiniz zamanda keşfettiğiniz özellikleriniz oldu mu? Yönetmenliğe yakın mısınız?” sorusu da yöneltilmişti.

Genç oyuncu, “Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum, amatör olarak fotoğraf çekiyorum. İlgim de var, bir gün olabilir neden olmasın? Kendimi o anlamda geliştirmem lazım, yönetmenlik öyle dan diye yapabileceğin bir şey olmaz diye düşünüyorum. Çünkü çok geniş perspektiften bakmak gerekiyor ve her şeyi yönetebiliyor olman gerekiyor. Uzun iş o” şeklinde konuşmuştu.

YENİ POZLARINI PAYLAŞTI

Atagül, son olarak 13.5 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yeni karelerini paylaştı. Kot şortu ve örgü büstiyeriyle kamera karşısına geçen ünlü ismin peş peşe yayınladığı pozları, 700 binden fazla beğeni ve 10 binden fazla yorum aldı.

Takipçileri, başarılı oyuncunun havuz başında çekilen, “Her mevsimi yaza dönüştürenler” notunu yazdığı gönderisine; “Sen her mevsim çok güzelsin”, “Ne kadar zarifsin” ve “İçindeki çocuk, yaşam enerjin, samimiyetin yok olmasın inşallah” gibi yorumlar yaptı.

‘Kadir’in hayatımda varoluşu muazzam bir hediye’
PaYLaŞşşş