Survivor eleme adayları kim? İşte eleme potasındaki isimler

Survivor 2023’ün 24 Ocak’ta yayınlanan heyecan dolu son bölümünde, hem Ünlüler hem de Gönüllüler takımı eleme potasına aday sokmamak için nefes kesen bir performans sergiledi. Haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyunu, yanında kahve ve lokum ödülü ile birlikte geldi.

DOKUNULMAZLIK SEMBOLÜ ÜNLÜLER TAKIMINA GİTTİ

Zorlu parkurda kadınlar yarışının kazananı 8-5 Ünlüler oldu. Erkekler mücadelesinde ise Kürşat’ın sayısı ile 8-4 yine Ünlüler kazandı. Böylece dokunulmazlık sembolü ve ödül, Ünlüler takımına gitti.

Survivor 2023 ilk elenen yarışmacı belli oldu! Acun Ilıcalı yeni kararı açıkladı

POTADAN ERTUĞ ÇIKMIŞTI

İlk dokunulmazlık oyununda Yokluk Adası’na Yusuf Güney ve Ertuğ gitmişti. Yarışmacıların Yokluk Adası’nda yapılan oyunla potadan kurtulma şansı bulunuyordu ve böylece potadan ilk çıkan Ertuğ olmuştu.

FATİH POTADAN KURTULDU

İkinci dokunulmazlık sonunda ise Yokluk adasına Aziz ve Fatih gitmiş; Yokluk Adası oyununda da potadan çıkan ikinci yarışmacı Fatih olmuştu. Böylece potada yer alan isimler, Yusuf Güney ve Aziz olarak belirlendi.

Berdan Mardini: Adaya giderken çantama tayt koydum

YENİ ELEME ADAYLARI SEÇİLDİ

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımının Ada Konseyi oylaması sonunda, Aleyna üçüncü gitme adayı seçildi. Performans birincisi olan Osman Can ise dördüncü adayı söyleyerek, Chaby’nin ismini verdi.

YOKLUK ADASINA GİTTİLER

Gönüllüler takımından Aleyna ve Chaby, böylece yokluk adasına giden son isimler oldu. Üçüncü Ada Konseyi ile potaya giren iki ismin ise potadan kurtulma şansı olmuyor.

Turabi Çamkıran: Survivor’a sakın gitmeyin! Nagihan Karadere’den destek

“AÇIKLAYACAĞIM BAZI KONULAR VAR”

Öte yandan Acun Ilıcalı, bir önceki konseyde “Açıklayacağım bazı konular var” demiş ve ekran başındakileri şoke ederek; şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

YENİ KURALI AÇIKLADI

“Gelmiş geçmiş en zor Survivor olacak. Şimdi bu senenin zorluklarından birkaçını anlatıyorum. Bu sene yeni bir yenilik, zorluk yeniliği. Erzak oyunu aynı zamanda ada oyunu olacak. Kaybeden takımın adasında her hafta her şey sıfırdan başlayacak” şeklinde konuşan Ilıcalı, sözlerine şöyle devam etmişti:

Alıntı Metni
Acun Ilıcalı’dan sert cevap! Nagihan Karadere hastalığını açıkladı
PaYLaŞşşş