Kanser tedavisi için Küba’ya giden Tanyeli sağlık durumunu paylaştı!

Bir döneme damga vuran ünlü oryantal Tanyeli, haziran ayında sağlık sorunları nedeniyle hastaneye başvurmuş ve pankreas kanseri olduğunu öğrenmişti. Vücudunda 5 buçuk santim büyüklüğünde kist olduğunu açıklayan Tanyeli’nin kemoterapi tedavisine vakit kaybetmeden, özel bir hastanede başlanmıştı.

Ünlü isim, her fırsatta pozitif olduğunu ve kanseri yeneceğini belirtmiş, sevenlerinden sık sık dua istemişti. Tanyeli, tedavi sürecinde İtalya ve Fransa’da düzenlenen defile organizasyonlarında podyuma çıkarak moralinin yerinde olduğunu da sevenlerine göstermişti.

TEDAVİ İÇİN KÜBA’YA GİTTİ

“Pankreas kanseri teşhisi konuldu ve tedavi süreci başladı. Her şeyin iyi olacağını umuyorum. Kanseri Allah’ın da yardımıyla yeneceğime inanıyorum” diyen Tanyeli’nin İstanbul’daki tedavisi, geçtiğimiz hafta tamamlanmıştı. Dansçının tedavisinin devamı için Küba’ya gitmesine karar verilmişti.

SAĞLIK DURUMUNU AÇIKLADI

Geçtiğimiz ay Küba’ya uçan Tanyeli, sağlık durumuyla ilgili yeni bir açıklama yaptı. 94.1 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden bir mesaj paylaşan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

Sanatçı dostlarından kanser tedavisi gören Tanyeli’ye büyük jest!
Kanser tedavisi gören Bahar Öztan ve oryantal Tanyeli hastanede buluştu!
PaYLaŞşşş