Sefo, günlerce yoğun bakımda kalan Killa Hakan’ın son halini paylaştı

Rap dünyasının popüler isimlerinden olan Killa Hakan, geçtiğimiz mart ayında ameliyat olduğunu takipçileriyle paylaşmış ve yaşadığı sağlık sorunlarından bahsetmişti: Selam arkadaşlar. Bayağı bir zamandır yoktum. Ameliyat oldum, iyileşmeye çalışıyorum. Sağlığım yerine gelsin güzel şeyler yapacağım inşallah. Şimdilik kendimle uğraşıyorum ve pek fazla bir şey yapamıyorum. Tüm beni merak edip soranlara, tüm Killa sevenlere selamlar ve sevgiler. Mücadeleye devam.

“DUALARIMIZ KABUL OLDU”

Killa Hakan adıyla tanınan Hakan Durmuş’tan bir ay sonra güzel haber gelmişti. Yoğun bakımdan çıkıp normal odaya çıkan meslektaşının hastane odasından fotoğrafını paylaşan Massaka, “Allah’a çok şükür. Her şey yolunda. Dualarımız kabul oldu” mesajını yazmıştı.

“ÇOK KÖTÜ GÜNLER GEÇİRDİM”

Killa Hakan, tedavi sürecinin ardından ilk kez açıklama yaparken, “Yavaş yavaş iyileşme yolunda gidiyorum” ifadelerini kullandı.

Alıntı Metni
Ceza’dan Killa Hakan paylaşımı: Durumu çok kritik

SEFO ZİYARET ETTİ

Sağlık durumu sevenlerini endişelendiren 49 yaşındaki ünlü rapçi Killa Hakan’ın son hali ortaya çıktı. Ölümden dönen Killa Hasan’ı şarkıcı Sefo ziyaret etti.

Ünlü rapçi Sefo’nun sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraf, Killa Hakan hayranlarını mutlu etti. Bu paylaşım sayesinde sevilen rapçi Killa Hakan’ın sağlık durumunun iyi olduğu görüldü.

PaYLaŞşşş