‘Tükenmişlik sendromundayım’ demişti! Esra Dermancıoğlu yaşadıklarını anlattı

MESUT YILMAZ / MİLLİYET
Bir döneme damga vuran ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ dizisindeki ‘Mukaddes’ karakteri ile hafızalarda yer eden Esra Dermancıoğlu, önceki hafta çok konuşulan sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyerek; “Tükenmişlik sendromu yaşıyorum” demişti. Oyuncu, dikkat çeken paylaşımında ayrıca takipçilerine; “Fikirlerinizi buraya yazabilirsiniz” sözleriyle seslenmişti.

“SİZLER DE TÜKENMİYOR MUSUNUZ?”

53 yaşındaki Esra Dermancıoğlu, geçtiğimiz günlerde ise Etiler’de yer alan bir mekandan çıkarken kameralara yansımıştı. Dermancıoğlu, basın mensuplarının sohbet etme isteği üzerine; “Arkadaşlar çalışıyorum, çalışıyorum ve çalışıyorum” diyerek gülmüştü.

Oyuncu, ‘tükenmişlik sendromu’ paylaşımıyla alakalı konuşarak, “Öncelikle sosyal medyada yapılan paylaşımlarım ile alakalı fikir hırsızlığına hayır diyorum. Paylaşımıma gelirsek de, tükeniyoruz tabii ki arkadaşlar, insanız. Sizler de tükenmiyor musunuz? Fotoğrafın altına da ‘Daha Dün Annemizin’ şarkısını koydum” demiş ve kahkaha atmıştı.

“KENARDA KONUŞALIM”

53 yaşındaki Esra Dermancıoğlu, tüm bunların ardından önceki gün Akmerkez’de objektiflere takıldı. Bir anda etrafını saran gazeteciler karşısında şaşıran oyuncu, “Şöyle kenarda konuşalım arkadaşlar” dedi.

Estetik göndermesi gündem oldu!

Her şeyin yolunda olduğunu ve dizinin devam ettiğini söyleyen Dermancıoğlu, “İyiyim arkadaşlar. Ama bu yıl korkunç geçti. Sendrom, hastalıklar onlar bunlar kötü bir yıl geçirdik. Psikologlardan bir yardım istemedim. Fikir hırsızlığı Türkiye’de ciddi bir problemdir. Aldatmak da; kocam onu yaptı, bunlar da bir magazindir eyvallah. Ama bunlar ciddi haberlerdir. Fikir hırsızlığını engellemek için ne yapılabilir? Bunlarla ilgi konuşmak lazım, benim için bunlar önemli” şeklinde konuştu.

“BİLEN BİLİYOR!”

Muhabirlerin, “Bir şey mi yaşadınız?” sorusuna ünlü isim; “Evet, bir şey yaşadım ve bu çok önemli bir şey. Bundan başka hiçbir şey düşünemiyorum. Sosyal medyada delirmiş gibi gözüksem de, aslında bir şeyleri çalanın şuursuzluğu ve deliliği konuşmalı” açıklamasını yaptı.

Bunun üzerine, “Projeniz mi çalındı?” sorusu yöneltilen oyuncu; şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

“SEN BENİ ALDATIYOR MUSUN?”

Öte yandan Esra Dermancıoğlu, Nisan 2021’de Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalında yayınlanan ‘Gör Beni’ programına katılmış, eski eşi Mehmet Esen’den ihanet nedeniyle ayrıldığını anlatmıştı:

Alıntı Metni
‘Zayıfla’ eleştirilerine esprili yanıt
PaYLaŞşşş