Murat Boz’dan, ‘Ayça Ayşin Turan ile aşk’ iddiasına yanıt

Genç oyuncu Ayça Ayşin Turan, ‘Ada Masalı’ adlı dizide aşk yaşamaya başladığı Alp Navruz ile bir senelik beraberliğini geçtiğimiz aylarda noktalamıştı. Alp Navruz’un sevgilisini aldattığı iddia edilmişti. Alp Navruz yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni


AŞK MI YAŞIYORLAR?

Son olarak Ayça Ayşin Turan ve Murat Boz’un aşk yaşadığı iddia edilmişti. Kuruçeşme’de bir mekanda gece boyunca sohbet eden çift gecenin finalinde dans etmişti. Murat Boz içeride sarılıp veda ettiği Ayça Ayşin Turan’ı kapıya kadar uğurlamıştı. Ardından birkaç dakika bekleyerek kendisi de davetten ayrılmıştı. Çiftin bu aşkı bir süre gözlerden uzak yaşamayı tercih ettiği konuşulmuştu.

ÜNLÜ ŞARKICI DAVETTE GÖRÜNTÜLENDİ

OGM Pictures ev sahipliğinde Dada Salon’da önceki gün gerçekleşen yeni yıl daveti ünlü isimleri bir araya getirdi. Geceye Murat Boz, Beren Saat , Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Elçin Sangu, Gökçe Bahadır, Uraz Kaygılaroğlu, Ebru Şahin, Serkan Çayoğlu, Dilan Çiçek Deniz, Afra Saraçoğlu, Şükran Ovalı, Hande Ataizi, Rıza Kocaoğlu, Berrak Tüzünataç, Enis Arıkan, Selma Ergeç, Feyyaz Şerifoğlu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü isim katıldı.

AŞK İDDİALARINI YANITLADI

Son dönemde oyuncu Ayça Ayşin Turan ile aşk yaşadığı haberleriyle gündeme gelen şarkıcı Murat Boz ise gecede aşk haberlerini yalanladı. İddiaları reddeden Boz “Ayça ile ilişkim yok” dedi.

Ayça Ayşin Turan’dan muhabirlere: Siz çok fenasınız!

TUBA BÜYÜKÜSTÜN’LE ANILDI

Şarkıcı, geçtiğimiz yıl çekimleri Ayvalık Cunda’da gerçekleşen dizideki rol arkadaşlarıyla set yorgunluğunu attıkları sırada çekilen fotoğrafları paylaşmış ve sosyal medyada günlerce konuşulmuştu.

Söz konusu pozun ardından adları aşk dedikodularına karışan Tuba Büyüküstün ve Murat Boz’un, rol arkadaşları Burcu Alptekin’in, “Uzun bir gecenin ardından gerçekte olan” notunu düştüğü karedeki samimi halleriyle de dikkat çekmişti.

“TUBA İLE SADECE ARKADAŞIZ”

Murat Boz, İstanbul’daki bir AVM’de objektiflere yansımıştı. Yakışıklı popçu, “Tuba Büyüküstün ile ilişki yaşadığınız doğru mu?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

Alıntı Metni

Hayranları Murat Boz’un terini sildiği havluyu paylaşamadı!

PaYLaŞşşş