Haberler: Serdar Ortaç’tan evlilik yorumu: ‘Ruh hastalarının işi’

Pop müziğin başarılı isimlerinden Serdar Ortaç, son yıllarda hafızalarda yer eden parçaları ve sahne performansından çok özel hayatı ve çıkışlarıyla gündem oluyor. Geçtiğimiz günlerde evinin önündeki gürültüden rahatsız olan ünkü isim, çekim yapan film ekibini videoya alıp, “Eve 5’te geldim, sadece 3 saat uyudum. MS hastası adama yaptıklarına bakın” notuyla paylaşmıştı. Site yönetimine ve film ekibine ağır sözler sarf eden Ortaç, kısa süre sonra videoyu silmişti. Sanatçı, bu kez Ankara konserinde dikkat çeken açıklamalara imza attı.

‘Japon’a benzeyen biri oynasın’

“SEKİZ SENE SONRA BENİ ŞUTLADI!”

Sahneye iki dansçısıyla çıkan Serdar Ortaç, beş yıl evli kaldığı eski eşi Chloe Loughnan’ı gece boyunca dilinden düşürmedi.

Alıntı Metni

SAHNEDE ALKOL ALIP SİGARA İÇTİ!

Şarkı aralarında kadın-erkek ilişkileri hakkında espriler yapıp, kendi hayatıyla esprilerini bağdaştıran Serdar Ortaç’ın, hastalığına ve aldığı ilaçlara rağmen sahnede alkol alıp, sigara içmesi dikkat çekti.

TEK BAŞINA AYAKTA DURAMADI!

Sahneye ilk çıktığında tek başına ayakta durabilen Serdar Ortaç, kısa süre sonra sadece dansçılarına ve sandalyeye tutunarak ayakta durabildi. Popçu, dansçıların yardımıyla ayakta durarak, konseri tamamladı. Sahne programını bitirdikten sonra kulise geçen Serdar Ortaç için tekerlekli sandalye getirildi ve ünlü popçu mekandan tekerlekli sandalyeyle çıkarıldı.

“ÖLÜNCE DEĞERİMİ ANLAYACAKSINIZ”

Serdar Ortaç, geçtiğimiz ay Ataşehir’de bir mekanda müzikseverlerle buluşmuştu. MS hastalığı ile mücadele eden sanatçı, sağlık durumu hakkında sevenlerine müjde verirken, söz yazarı kimliğine vurgu yapmıştı.

Yaklaşık iki saat sahnede kalan Ortaç, “Şükürler olsun ki artık sağlığım yerine geldi, keyfim de yerinde. Bu gece birlikte unutulmaz bir geceye şahitlik edeceğiz” demişti. Aynı zaman söz yazarı olan şarkıcı, “Ben ölünce değerimi anlayacaksınız. O zaman ‘Bu adam bu şarkıları nasıl yazmış?’ diyeceksiniz” diyerek, sahnesini alkışlar eşliğinde noktalamıştı.

Litvanyalı aşkıyla yaşadığı olayı anlalttı
PaYLaŞşşş