İntihar eden annesinin cansız bedenini bulmuştu! ‘Ne kadar acı çektiğini görüyorum ve sorun değil’

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi ve ünlü oyuncu Ashley Judd (55), annesi Naomi Judd’u 76 yaşında intihar etmesi sonucu kaybetmişti. Mayıs ayında katıldığı ‘Good Morning America’ programında Naomi’nin intiharıyla ilgili konuşan Judd, “Annem bir silahla intihar etti. Bu, paylaşmaktan çok rahatsız olduğumuz bir bilgi” ifadelerini kullanmıştı.

ANNESİNİN CANSIZ BEDENİNİ BULDU

Ünlü isim, ayrıca depresyon, anksiyete, bipolar bozukluk ve panik atak gibi ruhsal rahatsızlıklar yaşayan annesinin cansız bedenini bulan kişinin kendisi olduğunu da anlatmıştı:

Alıntı Metni

Ashley Judd, son olarak Anderson Cooper’ın ‘All There Is’ adlı programına katılarak, annesinin ölümüyle ilgili konuştu.

“YAPTIĞI ŞEYİ GÖRDÜĞÜMDE ‘ÖZGÜR OL’ DEDİM”

“Travmatik ve beklenmedik bir durumdu, çünkü intihar ederek ölmüştü ve onu bulan kişi bendim” diyen ünlü isim, yine de ölümünden sonra annesinin yanında olduğu için ‘çok mutlu’ olduğunu sözlerine ekledi:

Alıntı Metni

“HEPİMİZ NASIL YAŞADIĞIMIZLA HATIRLANMAYI HAK EDİYORUZ”

23 yaşındaki kardeşi Carter’ı 1988 yılında evinin balkonundan atlayarak intihar etmesi nedeniyle kaybeden sunucu Anderson Cooper, gözyaşlarına boğularak; “Kardeşimi intihar sonucu kaybetmekle ilgili en çok zorlandığım şeylerden biri, hayatının nasıl sona erdiğine takılıp kalmamdı” diye konuştu.

Judd ise “Bence hepimiz nasıl yaşadığımızla hatırlanmayı hak ediyoruz ve nasıl öldüğümüz daha büyük bir hikayenin parçası” ifadelerini kullandı.

Annesi intihar eden Ashley Judd: Kendimi bir şüpheli gibi hissettim!
Kendisine cinsel saldırıda bulunan adamla konuştu! ‘Hikayesini duymak istedim’
PaYLaŞşşş