Haberler: Kıvanç Tatlıtuğ Kurt Efe’nin dövmesini yaptırdı!

UMUT ÜNVER / MİLLİYET
Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çifti, önceki akşam Etiler’de bir mekan çıkışı görüntülendi. Mekandan ilk olarak Başak Dizer, arkadaşının aracıyla ayrıldı. Ünlü oyuncu ise soruları yanıtladı. ‘Aşk-ı Memnu’ dizisindeki partneri Beren Saat ile Amerika’da gerçekleştirdiği film çekimleri hatırlatılan Tatlıtuğ, “Çekimler bitti döndük. Beren’le çalışmak çok konforluydu. Yurt dışında çalışmanın yer yer dezavantajları olsa da genel anlamda harikaydı” dedi.

SAĞLIK DURUMU

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandığı haberleri ile sevenlerini üzen ve Bodrum’daki evinde karantinaya giren Tatlıtuğ, “Rol aldığım filmin gecesine maalesef katılamadım, ailece koronavirüse yakalandık. Çok şükür iyileştik çocuğumuzla beraber. Şimdi herkes iyi” ifadelerini kullandı.

“BEN İLGİLENMİYORUM”

Yeni projesinde Özge Özpirinçci ile kamera karşısına geçeceği iddia edilen Tatlıtuğ, “O işlere ben hiç karışmıyorum. Şu anda bir dizi projesi var, onunla ilgileniyoruz. Partnerle ilgili konulara yapımcı bakıyor, ben ilgilenmiyorum. Bu konular beni aşan konular olduğu için yorum yapmak istemem. Ben bir projeyle anlaştım, onun hazırlıklarına girdik, yakın zamanda başlayacağız” dedi.

İlk deniz fotoğrafı Başak Dizer’den geldi

“ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN”

Eşi Başak Dizer’in oğlu Kurt Efe ile sosyal medyada paylaştığı fotoğrafta oğlunun kendisine benzediği hatırlatılan oyuncu, “Evet benziyor. Sarışın, renkli gözlü şimdilik. Çok çabuk büyüyorlar ne diyebilirim? İsteyen herkese nasip etsin Allah” şeklinde konuştu.

“HAYATIMDA ÇOK ŞEY DEĞİŞTİ”

“Baba olduktan sonra hayatınızda neler değişti?” sorusuna yakışıklı oyuncu, “Çok keyifli arkadaşlar. Çok şey değişti hayatımda. Düşünce yapısından tut, sabah kalkışlarım bile başka bir şekilde oluyor yani. Hayat her anlamda müşterek, eşimle hayatı paylaşıyoruz. Seve seve yarım ediyorum. Her anı bambaşka bir tecrübe. Çok güzel bir duygu” yanıtını verdi.

“NE DİYORSANBIZ DOĞRUDUR”

Eşi Başak Dizer’in sosyal medyada kendisini paylaştığı fotoğrafların çok beğenildiği yorumu üzerine ise Tatlıtuğ, “Ben o sosyal medya işleriyle çok ilgilenmiyorum. Sosyal medya benim alanımın dışında kaldığı için ne diyorsanız doğrudur” açıklamasını yaptı.

“ANLAMI BENDE KALSIN”

Dövme yaptırdığı görülen 39 yaşındaki oyuncu, “Bir anlamı var, kafama esti yaptırdım. Anlamı bende kalsın” demekle yetindi.

Tatlıtuğ, elinin üzerine yaptırdığı dövmenin yanı sıra oğlu Kurt Efe’nin doğduğu gün oğlunun elini tutarken çektirdiği fotoğrafı koluna dövdürdü.

Kıvanç Tatlıtuğ’a filmi anlattı
PaYLaŞşşş