HABERLER: Tuba Büyüküstün ile aşk mı yaşıyor? Murat Boz’dan açıklama

Şimdilerde Serenay Sarıkaya’yla birlikte olan işletmeci Umut Evirgen’den Mayıs 2020’de ayrılan Tuba Büyüküstün ile Aslı Enver’le bir dargın bir barışık dört yıllık ilişkisi 2019’da sona eren Murat Boz’un, başrolde yer aldığı dizi setindeki arkadaşlıklarının aşka dönüştüğü iddiaları magazin gündemine gelmeye devam ediyor.

“SİZ DAHA İYİ BİLİYORSUNUZ”

Kasım 2021’de Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında Atlas Sineması’nda düzenlenen “Oyuncu Bakış Açısıyla Toplumsal Olayların Sinemaya Etkisi“ konulu söyleşiye katılan Büyüküstün, Boz ile haklarında çıkan aşk haberleriyle ilgili olarak, “Hakkımızda çok dedikodu çıktı. Siz bizden daha iyi biliyorsunuz” demişti.

2011 yılında dünyaevine girdiği yönetmen Onur Saylak’tan 2017’de boşanan iki çocuk annesi güzel oyuncu, katıldığı Athena konserinde ise “Arkadaşız. Adım herkesle yazılıyor” diyerek, söz konusu iddiaları net bir şekilde yalanlamıştı.

‘Murat Boz’ yorumu dikkat çekti!

KAFA KARIŞTIRAN TAŞINMA

Son olarak ünlü şarkıcının, ‘Another Self’ dizisindeki partnerinin oturduğu Anadolu Yakası’na taşınması kafaları iyice karıştırdı. Murat Boz’un, Tuba Büyüküstün’le daha çok zaman geçirebilmek için taşınma kararı aldığı konuşuluyor.

“TUBA İLE SADECE ARKADAŞIZ”

Murat Boz, önceki gün İstanbul’daki bir AVM’de objektiflere yansıdı. Yakışıklı popçu, “Tuba Büyüküstün ile ilişki yaşadığınız doğru mu?” sorusuna şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni

NE OLMUŞTU?

Şarkıcı, geçtiğimiz yıl çekimleri Ayvalık Cunda’da gerçekleşen dizideki rol arkadaşlarıyla set yorgunluğunu attıkları sırada çekilen fotoğrafları paylaşmış ve sosyal medyada günlerce konuşulmuştu.

Söz konusu pozun ardından adları aşk dedikodularına karışan Tuba Büyüküstün ve Murat Boz’un, rol arkadaşları Burcu Alptekin’in, “Uzun bir gecenin ardından gerçekte olan” notunu düştüğü karedeki samimi halleriyle de dikkat çekmişti.

Murat Boz’un terini sildiği havluyu paylaşamadı!
PaYLaŞşşş