Deniz Can Aktaş: Güzelliklerle beraber dertleri de çektim!

Deniz Can Aktaş, 1.2 milyon takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla hayranlarını korkuttu. Yakışıklı oyuncu, kadrosunda yer aldığı bir tiyatro oyununun dövüş sahneleri provasında gözüne darbe aldı. Aktaş, Instagram hesabından gözünün son halini paylaştı.

“HEPSİ GEÇTİ GİTTİ, ŞÜKÜR”

Ünlü ismin “Çılgın bir yıl sonunda, yeni yıl güzellikler getirsin herkese. Güzelliklerle beraber dertleri de çektim selfie acemisi olarak. Hepsi geçti gitti, şükür” mesajını yazdığı Instagram gönderisine, takipçilerinden “Geçmiş olsun” mesajları yağdı.

“AŞKSIZ YAPAMAM”

Deniz Can Aktaş ile ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Hafsanur Sancaktutan, “Sevgi, aşk iyi ki var. Sevginin öğrenilen bir şey olduğunu fark ettim. Hayatımda güzel olan her şeyin içinde sevgi var. Gerçek sevginin getirdiği karşılıksız yanında olma halini, güveni ve saygıyı partnerinizden alıyorsunuz. Aşksız yapamam herhalde. İlgiyi çok seviyorum. Aşkı diri tuttuğuna inandığım diğer şey de tatlı küçük atışmalar, inatlaşmalar” açıklamasını yapmıştı.

Hafsanur Sancaktutan’dan Deniz Can Aktaş’a: Kalbim hep seninle!, Hafsanur Sancaktutan: Çocukken çok kavga ederdim!
PaYLaŞşşş