Alışveriş hastasıyım

MESUT YILMAZ – Biran Damla Yılmaz önceki gün Divan Otel Taksim’de marka yüzü olduğu Mizalle adlı giyim firmasının lansmanında basın mensupları ile bir araya geldi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncu, “Çok heyecanlıyım. Benim için güzel ve önemli olan bir günü sizler ile birlikte yaşamak ayrı bir mutluluk oldu. Her kadın istediğini özgürce giyebilmeli. Bu marka da buna olanak sağladığı için teklifi düşünmeden kabul ettim. Özel ve doğayla iç içe geçmiş çok güzel bir koleksiyon hazırladık” dedi.

Kendi giyim tarzı ve modaya bakış açısı ile ilgili merak edilenleri de anlatan Yılmaz, “Trend ürünleri takip ederim. Kendimi belli bir kalıba sokmam, canım ne isterse ve o günkü ruh halim nasılsa o tarz giyinirim. Lüks marka takıntım yok. Nerede neyi beğenirsem markasına bakmadan alırım, içime sinmesi yeterli. Alışveriş hastasıyım diyebilirim. Üşengeç olduğum için internetten alışverişi daha çok tercih ediyorum” ifadelerini kullandı.

‘2022 benim için güzel geçti’

Yılmaz, yılbaşı için “Yoğun tempoda çalıştığım için bir tatil planım yok. Yılbaşını evde geçirecek olanlardanım. Yılbaşında genelde dilek dilerim ve bu dileklerimi bir kağıda yazıp, kendimi motive etmek amacıyla o yıl boyunca sürekli okurum. 2022 genel anlamda benim için güzel geçti. 2023 yılında da kendime ve herkese sağlıklı, huzurlu günler diliyorum” dedi.

PaYLaŞşşş