Birsen Tezer ve Hüsnü Arkan ile Kuruçeşme Açıkhava’da kalplere dokunan bir gece

Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde müzikseverlerle buluşan Birsen Tezer ve Hüsnü Arkan’ın dört gözle beklenen konseri için sevenleri alanı saatler öncesinden tıklım tıklım doldurdu. Sahneye ilk olarak güçlü yorumculuğuyla tanınan ünlü sanatçı Hüsnü Arkan çıktı. Dinleyicilere nostaljik bir gece yaşatan Arkan; ‘Kırık Hava, ‘Gönül Yarası’, ‘1980’, ‘Düşler Sokağı’ şarkılarıyla Paraf Kuruçeşme Açıkhava dinleyicilerini geçmişe doğru bir yolculuğa çıkardı. Unutulmaz konserde Arkan, seslendirdiği şarkıları ile hayranları tarafından alkış yağmuruna tutuldu.

MÜZİK KEYFİ İKİYE KATLANDI

Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde heyecan uyandıran buluşma gerçekleşti. Hüsnü Arkan’ın, sanatçı dostu Birsen Tezer’i sahneye davet etmesiyle müzik keyfi ikiye katlandı. Dillere dolanan şarkıları ‘Hoş Geldin’ ve ‘Öyle Bir Rüya’yı seslendiren duayenler, düetleriyle hayranlarını mest etti. İki efsane ismin heyecanı ve tutkulu performansları, geceyi bambaşka bir atmosfere büründürdü.

“İSTANBUL’DA OLDUĞUMU YENİ FARK ETTİM”

Konserin ikinci bölümünde sahne, Türk sanat müziği, pop ve caz melodileriyle harmanlanmış tarzıyla müzikseverlerin beğenisini toplayan Birsen Tezer’indi. Ünlü sanatçı, sevenlerini “İstanbul’da olduğumu yeni fark ettim. Buranın çok enterasan bir enerjisi var. Hepiniz iyi ki geldiniz” sözleriyle karşıladı.

BOĞAZ’IN IŞIKLARINDA CAZ ŞÖLENİ

‘Çal Kapımı’, ‘Delikanlı’, ‘Değirmenler’ gibi parçalarıyla seyircilerin kulağına olduğu kadar yüreğine de hitap etti. Tezer’in naif, büyülü sesi ve orkestranın mükemmel uyumuyla Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’ni tam anlamıyla caz ruhu sardı.

PaYLaŞşşş