Haberler: Orhan Oğuz ile Sevgi Koç aşk mı yaşıyor? Cihangir’de görüntülendiler…

SEÇKİN ŞENVARDAR/MİLLİYET
Yönetmen Orhan Oğuz, oyuncu Nilüfer Açıkalın ile 19 yıl boyunca aşk yaşamıştı.Ancak bu birlikteliğe yönetmenin ilk evliliğinden olan kızı Ebru Oğuz hep karşı çıkmıştı. Ebru Oğuz’un, babasıyla birlikte olduğu süre boyunca Nilüfer Açıkalın’a hep saygısız davrandığı, hatta hakaretler savurduğu iddia edilmişti.

“BABAMIN PARASINI YEMEYE DEVAM EDİYOR”

Ünlü oyuncu ise yönetmen sevgilisine duyduğu saygı nedeniyle üvey kızına ses çıkarmıyor, bu hakaretleri sineye çekiyordu. Nilüfer Açıkalın, Orhan Oğuz’la beraberliği bitince, müzisyen Jehat Hekimoğlu ile yeni bir ilişkiye başlamıştı. Bunun üzerine Ebru Oğuz, sosyal medyada Nilüfer Açıkalın’ı hedef alan “Babamın parasıyla kendisine jigolo tutmuş. Paraları yemeye devam ediyor” diye paylaşım yapmıştı.

Savcılığa başvuruda bulunan Nilüfer Açıkalın; Ebru Oğuz’un, kendisine ve sevgilisine sarf ettiği sözler nedeniyle cezalandırılmasını talep etmişti. Kızının şoke eden paylaşımı sonrası Orhan Oğuz da suskunluğunu bozmuştu. Nilüfer Açıkalın’ın yanında olduğunu belirten yönetmen, kızını bu konuda çok kez uyardığını belirtmişti.

Mahkemeden Açıklalın’ın kardeşi Yasemin Küçükçavdar’ın tedbir talebine ret

“KIZIMIN ATTIĞI İFTİRALAR ALENİ SALDIRIDIR”

Ünlü yönetmen, “19 yıl hayatımı paylaştığım oğlumun annesi olan Nilüfer Açıkalın kızım tarafından çok çirkin ve asılsız saldırılara maruz kaldığı için çok üzgünüm. Nilüfer’in sonuna kadar yanındayım. Söylenenler yalan yanlış uydurma akla mantığa aykırı. Nilüfer sustukça artan kin dolu sözlerin amacını, 25 yıldır süren bu tacizin nedenini anlayabilmiş değilim. Kızımın attığı iftiralar, çarpık bilgiler aleni saldırıdır. Hiçbir suçu olmayan gerçek bir sanatçıyı itibarsızlaştırma çabasıdır. Kızımı çok kez uyardığım halde bunu yapmaya yıllarca devam etti. Nilüfer de haklı olarak artık yasal süreci başlattı. Nilüfer her zaman kendi ayakları üzerinde duran güçlü bir insandır. Bana düşen oğlumu en iyi şekilde büyüten bu kadının haksızlığa uğradığını söylemektir” demişti.

CİHANGİR’DE YEMEKTE

Bir süre kızının açıklamaları nedeniyle gündemden düşmeyen Orhan Oğuz, yönetmenliğini üstlendiği ‘Arka Sokaklar ‘dizisinden rol alan oyuncu Sevgi Koç’la Cihangir’deki bir mekanda objektiflere yansıdı.

Orhan Oğuz: Dile kolay 600 bölüm

Birlikte yemek yiyen ikili kafaları karıştırdı. İki çocuk babası ünlü yönetmenin, geçtiğimiz sezon ‘Sedef ‘karakterini canlandırıp sekiz bölüm sonra diziden ayrılan 27 yaşındaki oyuncuya gönlünü kaptırdığı iddia edildi.

Birlikte görüntülendiklerini fark edince yüzünü öne eğdiği görülen oyuncu Sevgi Koç’un, 74 yaşındaki ünlü yönetmenden 47 yaş küçük olması dikkat çekti.

PaYLaŞşşş