Bülent Polat’ın acı günü! Babası yaşamını yitirdi

Atv ekranlarında 4 sezon süren Bir Zamanlar Çukurova’da Gaffur karakterine can veren Bülent Polat, daha önce ”Çok yoğun bir tempoda çalışıyoruz, yaklaşık bir aydır eşimi ve kızımı görmüyordum. İki gün boşum vardı hemen geldim. Adana’dayken onları özlüyorum İstanbul’da ise Gaffur karakterini özlüyorum” diyen Polat, geçtiğimiz aylarda bir kez daha baba olacağını açıklamıştı.

Altı yaşında Doğa adında bir kızı olan Bülent Polat, ikinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşadı.

İKİNCİ KEZ BABA OLDU

Bülent Polat’ın 2015 yılında nikah masasına oturduğu İngilizce öğretmeni olan eşi Duygu Polat, bir erkek bebek dünyaya getirdi.

Bülent ve Duygu Polat çifti oğullarına Doğu adını verdi. Doğum yaklaştığı için eşi ve kızını Adana’ya yanına alan Polat, bebeklerini geçtiğimiz pazar kucaklarına aldığını takipçileriyle paylaştı.

“İYİ Kİ VARSINIZ”

Ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımına; “Oğluşum Doğu aramıza katıldı. Mesaj atan, arayan, soran desteklerini sonsuz hissettiren dostlarımız bize Adana’da çok iyi bakıyorsunuz. İyi ki varsınız” notunu düştü.

‘Gaffur’a herkes çok kızacak!

ACI HABERLE SARSILDI

Bülent Polat, bu sabah aldığı acı haberle sarsıldı. Polat’ın 87 yaşındaki babası Hasan Polat bu sabah İstanbul Avcılar’daki evinde vefat etti. Ünlü oyuncu, babasının vefatının ardından yaptığı paylaşımda “Babanın erdemleri çocuklarının servetidir. Canım babam huzur içinde uyu…” satırlarına yer verdi.

PaYLaŞşşş