Merve Boluğur’dan Mert Aydın’a: En büyük hediyem yanımda

Merve Boluğur, bu ayın başında DJ sevgilisi Mert Aydın’ın evlenme teklifi almıştı. Heyecandan gözleri dolan Boluğur, Aydın’ın teklifi karşısında, “Sonsuza kadar evet” cevabını vermişti. Ünlü oyuncu, evlenme teklifi aldığı anları Instagram hesabından da paylaşıp, “I said yes (evet dedim) kocam” notunu düşmüştü.

BOLUĞUR’A GELEN MESAJ KRİZ ÇIKARDI!

ŞimdilerdeDJ Mert Aydın ile evlilik hazırlıkları yapan ve 2 Ekim’de Fuat Paşa Yalısı’nda dünyaevine girmesi beklenen Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde ise sevgilisi ile Nişantaşı City’s’de araç beklerken görüntülenmişti. Araçlarını bekledikleri sırada hararetli bir tartışma yaşayan ikilinin arasının oyuncunun telefonuna gelen bir mesaj yüzünden açıldığı anlaşılmıştı.

Araba beklerken “O benim arkadaşım” şeklinde konuştuğu gözlenen Merve Boluğur ile Mert Aydın’ın tartıştığı görüntüler kameralara yansımıştı. Tartışmanın dozunun arttığı anlarda sinirlerine hakim olamayan oyuncunun, evlilik planları yaptığı Aydın’a “Yeter artık kes sesini!” diyerek bağırdığı duyulmuştu.

“DÜĞÜN TELAŞI BİZİ YORDU”

Tartışma sonrası kendilerini görüntülenen basın mensuplarına “Bunu yayınlamasanız olmaz mı? Düğün telaşı bizi biraz yordu. O yüzden buradayız” diyen Mert Aydın, “Düğün nasıl olacak?” sorularını geçiştirmek istemişti. Daha sonra aynı arabaya binerek AVM’den ayrılan ikili, başka bir açıklama yapmaktan kaçınmıştı.

Merve Boluğur: Erkekcik gibi konuşmaktan vazgeçin

“BUGÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM”

Merve Boluğur ve DJ sevgilisi Mert Aydın, tüm bunların ardından Etiler Akmerkez’de objektiflere takıldı. Hızlı adımlar ile yürüyen çiftten Boluğur, basın mensuplarına “Bugün benim doğum günüm” dedi.

Sevgilisi Mert Aydın’ın elindeki paketin dikkat çekmesi üzerine muhabirler, “Mert Bey’in hediyesi bu sanırım?” diye sordu. Boluğur önce cevap vermek istemedi, ardından da sosyal medya hesabından paylaştığı gibi sevgilisini işaret ederek; “Benim en büyük hediyem yanımda” cevabını verdi.

“NE OLUR SORMAYIN!”

Hem düğün hazırlıkları, hem de geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda arabalarını beklerken tartışmaları sorulunca Boluğur; “Arkadaşlar bugün benim doğum günüm. Ne olur bunu doğum günümde sormayın” ricasında bulundu. İkili, ardından alışveriş merkezinde gezmeye devam etti.

Demet Akalın, Mert Aydın’dan evlilik teklifi alan Merve Boluğur’a gönderme mi yaptı?
PaYLaŞşşş