Batuhan Karacakaya’dan ‘Survivor All Star’ göndermesi

Milliyet.com.tr
Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu ‘Survivor 2022 All Star’da Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğuyla başlayan tartışma günlerdir devam ediyor. Yarı finalde elenen iddialı yarışmacı Batuhan Karacakaya’dan ‘mektup’ krizi sonrası yeni bir açıklama geldi.

“DUYDUKLARIM BENİ KAHREDİYOR”

Batuhan’ın annesi Gülhayat Karacakaya, oğlunun All Star’a vedası sonrası Twitter hesabından çok konuşulan şu paylaşımı yapmıştı:

Alıntı Metni

“ÜÇ OYLAMAYA GİRMİŞ, İKİSİNDE ELENMİŞ”

İstanbul’da gerçekleşen büyük finalin ardından ‘Survivor Ekstra’ programına katılan Acun Ilıcalı ise Gülhayat Hanım’ın ‘Hakkımız yendi’ iddiasına cevap vermişti: Oylamayla ilgili şunu söyleyebilirim; Batuhan’ın hakkı yenmedi. Bunu garanti edebilirim çünkü Nisa, Batuhan’ın üç katına yakın oy aldı. Batuhan’ın annesi ‘Hakkımı yendi’ diyor, ne hakkı yenmiş? Batuhan’ı severim ama hayatında üç oylamaya girmiş, ikisinde elenmiş. Oğlunun emeğinin çalındığını düşünüyorsa, Nisa’nın oyu Batuhan’ın üç katı. Kim oğlunun hakkını yemiş, neden yesin?

‘Bizden başkası bize yardım edemezdi’

‘MEKTUP’ CEVABI!

Batuhan, yarışmada sunucu Murat Ceylan tarafından okunan mektup ile kendisini eleştiren Acun Ilıcalı hakkında isim vermeden “Benim de bir mektubum var… Bekleyin” mesajını yazmıştı. Bu tweete de değinen Ilıcalı, “Twitter’dan yazmış. Mektubunu bekliyorum. O mektuba da gerekli cevabı veririz, merak etmesin” demişti.

Survivor Turabi’den Acun Ilıcalı mesajı

NİSA’NIN NEDEN ŞAMPİYON OLDUĞUNU AÇIKLADI

53 yaşındaki televizyoncu, eleştirilerin devam etmesi üzerine konuk olduğu ‘Sansürsüz Futbol’ programında da çaprıcı açıklamalar yapmıştı.

Alıntı Metni

“NEYSE Kİ MASADA BİR ŞAMPİYON VAR”

‘Avatar’ lakaplı Çağan Atakan Arslan ile buluşan Batuhan Karacakaya, yarışmayı dokuzuncu tamamlayan arkadaşının oğlu Aslan ile geçirdiği vakti sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Content Video – Batuhan Karacakaya’dan ‘Survivor All Star’ göndermesi!

Survivor Batuhan, Avatar’la da bir video da çeken, “Neyse ki masada bir şampiyon var” ifadelerini kullandı. Bu paylaşım hem Nisa’nın şampiyonluğuna hem de ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’ya bir gönderme olarak yorumlandı.

Nisa, All Star kupasıyla geziyor
PaYLaŞşşş