Heidi Klum 17 yaş küçük eşiyle plajda romantik anlar yaşadı

Şimdilerde ‘America’s Got Talent’ adlı yarışmanın jüri üyesi olan Heidi Klum, bacaklarını 2015 yılında 2 milyon dolara sigortalatmıştı. 49 yaşındaki Alman model, katıldığı “The Ellen DeGeneres Show”da bacaklarını sigortalatmasıyla ilgili konuştu. Samimi açıklamalarda bulunan Klum, bir bacağının diğerinden daha pahalı olduğunu söyledi.

“YARA İZİ OLAN BACAĞIM DAHA DÜŞÜK FİYATLI SİGORTALANDI”

Heidi Klum, “Küçükken camın üstüne düşmüştüm ve dolayısıyla bir bacağımda büyük bir yara izi var.” diyerek, yara izli olan sol bacağının daha düşük fiyatlı sigortalandığını açıkladı.

“ŞİMDİ GÖREMEZSİNİZ”

Dört çocuk annesi Klum, sözlerine, “Bacağıma çok fazla kapatıcı sprey sıkıyorum, dolayısıyla şimdi göremezsiniz” şeklinde devam etti.

SINGLE ÇIKARDI

Öte yandan Heidi Klum, son olarak ünlü rapçi Snoop Dogg ile işbirliği yaparak, şarkıcılığa soyunmasıyla gündeme gelmişti. İki ünlü isim, “Chai Tea with Heidi” adlı şarkı çıkarmıştı.

Snoop Dogg ile birlikte şarkı söyleyen Klum, “Ben onun büyük bir hayranıyım. Ya büyük oynamalıydım ya da yerimde oturmalıydım. Onunla şarkı yapma fikrimi konuştum ve beni stüdyosuna davet etti” demişti.

“İnsanları dans ettiren ve eğlendiren bir şarkı istedim ve Snoop bunu yaptı” ifadelerini kullanan Heidi Klum, “Bazen bir rüyada olmadığımdan emin olmak için kendimi çimdikliyorum çünkü bu gerçekten bir hayalin gerçek olmasıydı” şeklinde konuşmuştu.

Heidi Klum-Tom Kaulitz güvertede aşka geldi

MUTLU EVLİLİK SÜRDÜRÜYOR

Dört çocuk annesi olan gösteri dünyasının ünlü ismi Heidi Klum, Tokio Hotel adlı müzik grubunun gitaristi ve solisti Tom Kaulitz ile mutlu bir evlilik sürdürüyor.

ÜÇ KEZ EVLENDİ

Heidi Klum, 1997’de saç tasarımcısı Ric Pipino ile dünyaevine girmişti. Çift, 2002’de yollarını ayırmıştı. İş insanı Flavio Briatore ile birlikteliğinden Leni adında bir kızı bulunuyor Heidi Klum, 2005 yılında da İngiliz şarkıcı Seal ile evlendi. Bu evlilik, 2014’te bitmişti.

Seal ile Heidi Klum’un üç tane çocuğu bulunuyor. İngiliz şarkıcı, ünlü modelin Briatore’den olan kızı Leni’yi de nüfusuna geçirmişti.

PLAJIN GÖZDESİ OLDU

Yıllara meydan okuyan görüntüsüyle öne çıkan model şu sıralar tatilde. Kendisinden 17 yaş küçük kocasıyla Florida’da tatil yapan 49 yaşındaki model yıllara meydan okuyan fiziğiyle plajın gözdesi oldu.

Zaman zaman üstsüz pozlarını paylaşarak öne çıkan Heidi Klum plajda eşiyle romantik anlar yaşadı. Renkli bikinisiyle dikkat çeken model sık sık eşiyle öpüşüp sarılmayı ihmal etmedi.

Heidi Klum göbeğini paylaştı
PaYLaŞşşş