Ünlü modelden samimi itiraf: Bu ışıltılı hayatı ben seçmedim!

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
Çocukluk yıllarından itibaren ailesiyle birlikte boy gösterdiği ‘Keeping Up with the Kardashians’ reality şovu ile şöhrete kavuşan Kendall Jenner, 14 yaşında moda dünyasına adım atmıştı.

Kardashian-Jenner ailesinin 27 yaşındaki üyesi, kısa sürede podyumların aranılan isimlerinden olmayı başarmış ve ‘En çok kazanan modeller’ listesinde yer almıştı.

“BU HAYATIN İÇİNE DOĞDUM”

Son olarak geçtiğimiz gün WSJ Dergisi’ne konuşan Kendall, “Çok küçüklüğümden beri bu ailede bir yerim olmadığını hissediyordum. Bu hayatın içine doğdum ama bunu ben seçmedim” dedi.

Yaşadığı ışıltılı hayata uygun olmadığını ancak zamanla uyum sağlamayı öğrendiğini söyleyen model, “Hiçbir şekilde bu hayat için yaratılmadım. Bu işte iyi değilim. Ama ne yapmam gerektiğini öğrendim” şeklinde konuştu.

“ALIŞMAM 20 YILIMI ALDI”

Hayatlarını takip eden paparazzileri görmeye hiç de yabancı olmadığı ergenlik yıllarından bahseden Jenner, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

Kendini ablası Kim Kardashian ile kıyaslayan güzel model, “Kim, ‘Sırf fotoğraf çektirmek için Robertson’daki Kitson’a giderdim….’ diyor mesela. Bence o tam anlamıyla gösterişli bir hayat için yaratılmış” dedi.

“GEZEGENDEKİ EN ŞANSLI İNSANLARDAN BİRİYİM”

“Kardashian kardeşlerin şemsiyesi altına girdiğimi açıkça anlıyorum, ama bu bana garip geliyor. Çünkü pek çok yönden babama benziyorum. Bence ben tam bir Jenner’ım” diyen ünlü isim; şikayet ediyor gibi görünmek istemediğini de ekleyerek şöyle konuştu:

Alıntı Metni

Jenner, şöhretin baskısıyla başa çıkmak için ise terapiye gittiğini, günlük tuttuğunu, egzersiz yaptığını, başta küçük kız kardeşi Kylie Jenner ve süper model arkadaşı Hailey Bieber olmak üzere arkadaşları ve ailesiyle düzenli olarak bağlantı kurmaya özen gösterdiğini de açıkladı.

Kendall Jenner’ın mini elbisesiyle zor anları!
İddialı tarzı olay oldu! ‘İnsanlar neden bu kıyafetin güzel göründüğünü düşünüyor?’
PaYLaŞşşş