Kendall Jenner ile Devin Booker ayrıldı!

Milliyet.com.tr
Çocukluk yıllarından bu yana ailesiyle boy gösterdiği reality şov ile şöhrete kavuşan Kendall Jenner, 14 yaşında moda dünyasına adım atmıştı. Kardashian-Jenner ailesinin 27 yaşındaki üyesi, kısa sürede podyumların aranılan isimlerinden olmayı başarmış ve ‘En çok kazanan modeller’ listesinde yer almıştı.

‘GİZLİ NİKÂH’ İDDİASI

İki yıldır Devin Booker’la (26) aşk yaşayan Jenner, geçtiğimiz ocak ayında basketbolcu sevgilisi ile fotoğrafını Instagram hesabından paylaşmıştı. “Hafta sonum” notunu taşıyan gönderi, 8.5 milyondan fazla beğeni ve yüzlerce yorum almıştı.

Phoenix Suns’ın yıldızının sol elindeki yüzük ise, modelin hayranlarının dikkatini çekmişti. Bunun üzerine çiftin gizlice evlendiği iddia edilirken; Jenner ile Booker’ın ilişkisi bir anda ‘gizli nikâh’ dedikodusuyla sosyal medyanın gündemine oturmuştu.

“FARKLI SAYFALARDALAR”

Ancak ikili, sürpriz bir kararla Haziran ayında yollarını ayırmaya karar vermişti. Pagesix’e konuşan kaynaklar ayrılıkla ilgili; ilişkinin nereye gittiği konusunda Jenner ve Booker’ın farklı sayfalarda olduklarını söylemişti:

Alıntı Metni
Kendall Jenner: Bebek sahibi olmam için gereken zaman geliyormuş gibi hissediyorum

PR ÇALIŞMASI MI?

Ancak ikili, ayrılığa dayanamamış ve ilişkilerini noktaladıkları haberlerinin basına yansımasından kısa süre sonra, Malibu’daki Soho House’da birlikte görüntülenmişti. Ünlü çiftin tekrar bir araya gelmesinin ardından bir kaynak, bunun sadece bir ‘PR çalışması’ olduğunu iddia etmiş ve; “Ekibi, Kendall’ın terk edilmiş gibi görünmesini istemiyor. Bu buluşmayı Kendall’ın tarafı talep etti” diye eklemişti.

TEKRAR AYRILDILAR!

Tüm bunların ardından Kendall Jenner ve Devin Booker’dan bir kez daha hayranlarını üzen haber geldi. Model ve NBA oyuncusu, bir kez daha yollarını ayırdı. Pagesix’e konuşan bir kaynak; ayrılık sebebiyle ilgili, “Her ikisinin de şu anda kariyerleriyle ilgili inanılmaz derecede yoğun programları var ve bunu bir öncelik haline getirmeye karar verdiler. Birbirlerine sevgi ve saygı duyuyorlar ve sadece en iyisini diliyorlar” açıklamasını yaptı.

Ancak bildirildiğine göre ikili, ayrılık kararına varmalarına rağmen iletişim halinde kalmayı planlıyorlar.

NBA’DEN DÖRDÜNCÜ SEVGİLİ

Öte yandan Devin Booker, daha önce Ben Simmons, Blake Griffin ve Kyle Kuzma ile aşk yaşayan Jenner’ın NBA’den dördüncü sevgilisiydi. Özel hayatıyla gündeme gelmek istemeyen ünlü model, ilk kez bir ilişkisini gözler önünde yaşamıştı. Bu durum, ikili hakkındaki dedikoduların sürekli magazin gündemine gelmesine sebep olmuştu.

‘Kendi halimde yolda bile yürüsem suç oluyor!’
PaYLaŞşşş