Kylie Jenner’dan tepki çeken paylaşım! ‘Senin jeti mi alalım benim jeti mi?’

Serveti ve özel hayatıyla sadece kendi ülkesinde değil, dünya çapında da en çok konuşulan isimlerden olan Kylie Jenner, sosyal medyada en çok dikkat çeken ünlülerden biri. Paylaşımlarıyla adından söz ettiren ve hayranlarından binlerce yorum alan Jenner, bu kez eleştiri oklarının hedefi haline geldi.

Geçtiğimiz aylarda yeni cilt bakımı ürünlerinin tanıtımı için yeni pozlarını 338 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yayınlayan Kylie Jenner, milyonlarca beğeni ve binlerce yorum alırken; bazı hayranlar, yıldızın photoshop’u fazla kaçırmış olabileceğine dikkat çekmişti.

24 yaşındaki Jenner’ın, elinde bir tutam lavantayla leylak rengi bir mayo giyerek takipçilerinin beğenisine sunduğu karelere, “Bu yeni lavanta özlü bakım ürünleri, yumuşak, beslenmiş ve pürüzsüz bir cilde kavuşurken rahatlamak için mükemmel!” diye yazmıştı. Ancak birkaç hayranı, Kylie’nin cildinin belirli bir alanda biraz fazla ‘pürüzsüz’ göründüğünü hemen fark etmişti.

Kylie Jenner servetinin kaynağını açıkladı

“HER ZAMANKİNDEN FAZLA PHOTOSHOP’LANMIŞ”

Ünlü ismin boydan çekilen karelerini gören sosyal medya kullanıcıları, Jenner’ın bacaklarının yapılan fazla photoshop’tan dolayı diz kapakları yokmuş gibi göründüğünü dile getirmişti.

Takipçileri, fenomen isme, “Dizlerin nerede?”, “Bu her zamanki fotoğraflarından daha da fazla photoshop’lanmış” ve “Diz kapaklarını unutmuşlar” gibi yorumlar yapmıştı. Kylie Jenner, photoshop iddialarıyla ilgili bir açıklama yapmamıştı.

“SENİN JETİ Mİ ALMAK İSTERSİN BENİM JETİ Mİ?”

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Kylie Jenner, bu kez özel jetiyle gündem oldu. Travis Scott’tan bir kız bir erkek iki çocuğu olan ünlü isim, son paylaşımıyla tepki topladı.

Paylaştığı fotoğrafta 31 yaşındaki sevgilisi Scott ve kızları Stormi iki tane özel jetin arasında birbirlerine sarılırken görülün Jenner, her ikisinin de özel jetlerini kast ederek “Seninkini mi almak istiyorsun benimkini mi?” notuyla paylaştı.

Jenner’ın bu paylaşımı sonrası birçok sosyal medya kullancısı, Kylie Jenner ve Travis Scott’a ateş püskürdü. Çok sayda kullanıcı Jenner’ı dünyada milyonlarda kişi ekonomik zorluklar yüzünden zar zor hayatta kalmaya çalışırken lüks hayatıyla gösteriş yaptığı için eleştirdi.

“NEDEN SAHİP OLDUKLARINLA ÖVÜNÜYORSUN?”

Bazıları da Kylie Jenner’ın bu “servet gösterisinin inanılmaz” olduğunu belirtip çok sayıda insanın yaşam mücadelesinden kopuk olduğunu savundu. Bazı kullanıcılar da Kylie Jenner’a “Neden sahip olduklarında övünüyorsun? Herkes senin kadar şanslı değil” diye seslendi.

Ünlü ismi, iklim krizine ve çevre sorunlarına duyarsız olmakla suçlayan kullanıcılar da çıktı. Bunlardan biri “Gezegenin bu kadar perişan olmasının sebebi sensin” diye yazarak görüşünü belirtti. Bir başkası da “Küresel ısınma krizinin ortasında bu postu paylaşmak uygun mu?” diye sordu. Kylie Jenner, jet uçaklarının bıraktığı karbon ayak izine katkıda bulunduğu için eleştirildi.

Kylie Jenner’ın 600 bin TL’lik ayakkabı koleksiyonu

2020 YILINDA SATIN ALMIŞTI

Öte yandan Jenner’ın bu özel jeti 2020 yılında 72.8 milyon dolara satın aldığı ileri sürülmüştü. Kylie Jenner, uçağını satın aldıktan sonra da içini kendi zevkine göre ve hiçbir lüks ayrıntıyı ihmal etmeden düzenledi.

Jenner’ın sevgilisi Travis Scott’ın da kendine ait bir özet jeti bulunuyor. İki çocuk babası Scott, 2018 yılında o dönemde çıkardığı albümünün tanıtımını yaparken de kendi özel jetini kullanmıştı.

PaYLaŞşşş