Brooklyn Beckham, eşi Nicola Peltz için yeni bir dövme yaptırdı!

Dünyaca ünlü çift David Beckham ve Victoria Beckham’ın büyük oğlu Brooklyn Beckham, 2020 yılının temmuz ayında oyuncu Nicola Anne Peltz ile evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanmıştı. Çiftin düğün öncesi evlilik sözleşmesi imzaladığı da öğrenilmiş, oyunculuk yapan Amerikalı Nicola Anne Peltz’in milyarder bir iş insanı olan babası Nelson Peltz’in bu sözleşmede parmağı olduğu ortaya çıkmıştı.

YILIN DÜĞÜNÜ

Brooklyn Beckham ile Nicola Anne Peltz, geçtiğimiz Mayıs ayında ise görkemli bir düğünle evlenmişti. Milyarder Nelson Peltz’in Palm Springs’teki malikanesinde yapılan düğüne, ünlü isimler akın etmişti. Nicola Anne Peltz, törende iki ayrı gelinlik giymişti.

Damat Brooklyn Beckham’a törende kardeşleri 19 yaşındaki Romeo ile 16 yaşındaki Cruz sağdıç olarak eşlik etmişti. Beckham çiftinin tek kızı olan Harper Seven’ın ise gelinin nedimeleri arasında yer almıştı.

ŞAŞIRTAN KARAR

Brooklyn Beckham; evlendikten sonra Nicola Anne Peltz’in soyadını da almıştı. Brooklyn’in bunu, eşine bir sevgi gösterisi olarak yaptığı belirtilmişti.

“DÜĞÜN HAZIRLIKLARI SÜRECİ KORKUNÇTU”

Tüm bunların ardından Page Six’te yer alan habere göre; Victoria Beckham ile yeni gelini Nicola Peltz arasında tam bir soğuk savaş var. 27 yaşındaki Peltz’in, Nisan ayında Victoria-David Beckham çiftinin büyük oğlu Brooklyn Beckham ile evlenmesinden önce önce bile ikilinin arasında sorunlar çıktığı iddia edildi.

Aileye yakın bir kaynak, “Birbirlerine dayanamıyorlar ve konuşmuyorlar. Düğün hazırlıkları süreci korkunçtu” ifadelerini kullandı.

Victoria Beckham gelini Nicola Peltz’i anlattı

“İLETİŞİM MİNİMUM DÜZEYDEYDİ”

Kaynak, New York’lu milyarder Nelson Peltz’in aktris kızının, yakında kayınvalidesi olacak Beckham’ın ‘düğün planlamasının herhangi bir parçası olmasını istemediğini ve Victoria’ya hiçbir şey hakkında ipucu vermediğini’ söyledi ve, “İletişim minimum düzeydeydi” diye ekledi.

Yaşananlar; ailenin yeni üyesine ısınmak için uğraşan 48 yaşındaki ikonik ‘Posh Spice’a, Peltz’in iyi tarafını görmede yardımcı olmadı. Kaynak, bunun ‘kesintisiz küçük bir drama’ haline geldiğini ve şu anda Miami’de yaşayan Beckham’lar ile oğulları Brooklyn’in de arasının açılmasına sebep olduğunu iddia etti:

Alıntı Metni

‘İLGİDEN HOŞLANMADI’ İDDİASI

İsmi paylaşılmayan kaynak; Peltz’in, eşinin dünyaca ünlü annesini biraz kıskanıyor olabileceğinden ve özellikle düğün gününde Victoria’nın gördüğü ilgiden hoşlanmadığını düşündüğünü de söyledi.

Ancak Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz, bu iddialardan sonra verdikleri bir röportajda ‘herkesin iyi anlaştığını’ belirtti.

“SÜRPRİZ YAPTIM”

Tüm bunların ardından Brooklyn Beckham, yeni bir dövme yaptırarak eşi Nicola Peltz’e sürpsiz yaptı. Beckham, dövme sanatçısı Dr. Woo tarafından yapılan, sol bileğinin dışında büyük bir puntoyla ‘Evli’ yazan dövmesini, “Bebeğime sürpriz yaptım” mesajıyla sosyal medya hesabından paylaştı.

Claudia Heffner Peltz, II. Abdülhamid’e ait elmas gerdanlığı taktı iddiası

Görünüşe göre 27 yaşındaki Peltz bu jestten memnun kaldı, çünkü Beckham ardından bir tepsi çörek ve karısının ne kadar ‘gururlu ve şanslı’ olduğunu ifade ettiğini yazdığı notunu paylaştı. Nicola’nın eşine yazdığı notta, şu ifadeler yer aldı:

Alıntı Metni

EŞİ İÇİN YAPTIRDIĞI BİRÇOK DÖVME VAR

Brooklyn’nin, eşi için yaptırdığı bir çok dövmesi var. Ünlü isim daha önce eşinin gözlerini ensesine dövme yaptırmıştı. Ayrıca yüzük parmağında bir ‘N’ harfi, boynunda ‘Nicola’, kolunun üst kısmında evlilik yemini, sırtında aktrisin aşk mektubu, bileğinde eşinin hayatını kaybeden büyükannesinin adı gibi dövmeleri de var.

Peltz ise, nişanlandıklarında Beckham’ın adını sırtına yazdırmıştı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Bekcham’ın yeni dövmesi; kısa sürede hem dünyada, hem de Türkiye’de çok konuşulanlar arasına girdi. Sosyal medya kullanıcıları, konuyla ilgili; “Brooklyn gibi oğlum olsa serumlarla ayakta kalırdım”, “Brooklyn Beckham gibisini bulamayacaksam aşka gerek yok” ve “Bana bir daha dövmelerinden pişman olabilirsin demeden önce Beckham’a bakın” gibi yorumlar yaptı.

Brooklyn Beckham aşk mektubunu sırtına kazıttı
PaYLaŞşşş