Selen Görgüzel’den ‘aşk’ cevabı!

Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel’in 2014 yılında başlayan evliliği geçtiğimiz aylarda bitmişti. Avukatı aracılığıyla Beykoz Aile Mahkemesi’ne başvuran 55 yaşındaki yönetmen, eşine ‘evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle anlaşmalı’ boşanma davası açmıştı. Beykoz Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya Hamdi Alkan, avukatı Fahrettin Cem Keser ile katılmıştı. Selen Görgüzel de avukatı Şeyda Yıldırım ile duruşmada hazır bulunmuştu.

Gizlilik kararının olduğu duruşma 10 dakika sürmüştü. Duruşma salonundan ilk çıkan Görgüzel, gözyaşlarına hakim olamadı. Bunu gören Alkan, boşandığı eşinin yanına giderek, bir süre konuşmuştu.

Mahkeme, protokol gereği Hamdi Alkan’a ait Amerika’nın New York kentindeki ev ile lüks bir otomobilin Selen Görgüzel’e verilmesine hükmetmişti. Ünlü çift, birbirlerinden herhangi bir nafaka, maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmamıştı.

“MEDENİ BİR ŞEKİLDE AYRILDIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORDUM”

Sonraki haftalarda Alkan ile boşanmanın ardından hiç konuşmadıklarını söyleyen Selen Görgüzel, “Hamdi beni Instagram’dan silmiş, engellemiş. Ben gayet medeni şekilde ayrıldığımızı düşünüyordum ama galiba öyle olmadı” demişti.

Selen Görgüzel’den Ahu Yağtu’ya ‘nafaka’ tepkisi!

Kanal D’de her pazar ekrana gelen Magazin D Pazar’a konuşan ünlü isim, “Hamdi Bey sizi sosyal medyadan engellemiş, neden olabilir?” sorusuna “Bence Hamdi hala bana aşık” şeklinde cevap vermiş; olaylı boşandığı eski eşi Hamdi Alkan’ın hala kendisine aşık olduğunu iddia etmişti.

“HİÇ BAKMADIM”

Selen Görgüzel, geçtiğimiz günlerde ise Akmerkez’de objektiflere yansımıştı. Eski eşinin kenisini sosyal medyada silmesi ve engellemesiyle ilgili soru sorulan şarkıcı, “Artık bu konuları konuşmanın bir anlamı yok. Hiç bakmadım da engelimi kalırmış mı, kaldırmamış mı diye” şeklinde konuşmuştu.

“BEN BUNU SİZE SÖYLER MİYİM?”

Yeni bir aşka yelken açmak üzere olduğunu belirten 43 yaşındaki güzel, “Hayatıma galiba yeni biri girmek üzere. Yeni bir sürpriz, yeni bir güzel haber verebilirim size” demişti.

Görgüzel, basın mensuplarının “Peki beyefendiyi tanıyor muyuz?” sorusuna, “Sizce ben bunu size söyler miyim? Yeni bir şeyler hayatımda başlamak üzere. Onun heyecanı ve mutluluğu var. Daha başlamadı, başlamak üzere olan güzel bir heyecanım var” yanıtını vermişti.

TAKİPÇİSİNE CEVABI DİKKAT ÇEKTİ

43 yaşındaki Görgüzel, bu ‘yeni aşk’ imalarının ardından sosyal medya hesabından bir takipçisinin yorumuna verdiği cevapla gündeme geldi. 251 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından peş peşe fotoğraflarını yayınlayarak binlerce beğeni alan oyuncuya, “Aşk kapıyı çalmış. Hadi hayırlısı” yorumu yazıldı.

Takipçisine kayıtsız kalamayan Görgüzel ise, şu cevabı verdi:

Alıntı Metni
Selen Görgüzel’in güzellik iksiri ‘sünnet derisi’
Hamdi Alkan’a gönderme mi yaptı?
PaYLaŞşşş