İkinci kez anne olmak için gün sayan Burcu Kara: Hoş geldin 32. hafta!

Son olarak ‘Kırmızı Oda’ dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Burcu Kara, 2016 yılında yapımcı ve yönetmen Fırat Parlak ile nikah masasına oturmuştu. Güzel oyuncu, 2017’de Ali adını verdiği oğlunu kucağına alarak, ilk kez annelik duygusunu yaşamıştı.

OĞLU İLE POZ VERDİ

Bir süredir ekranlardan uzak olan ve vaktini ailesiyle geçiren Kara, geçtiğimiz haftalarda oğlu Ali Çınar ile objektif karşısına geçmişti. Pazar günü rutinlerini anlatan ünlü isim, paylaşımına; “Pazar demek bizde hep park,bahçe,orman demek. Mutlaka bir temiz hava alalım,mümkünse yürüyelim.Ali varsa tabii her yolun sonu bir kaydırağa, bir salıncağa çıkıyor ama olsun. Şimdi eve dönüp,yemek,ödev,çanta hazırlama vakti.Siz de nasıl Pazar günleri?” notunu düşmüştü.

Burcu Kara: Büyük oğlumuz mezun oldu

İkinci kez anne olmak için gün sayan Burcu Kara’nın karnının iyice belirginleşmesi dikkatlerden kaçmamıştı. Anne-oğulun pozuna kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

“EN SEVDİĞİM İKİLİ”

Heyecanı günden güne artan Burcu Kara’dan karnı burnunda yeni pozlar geldi. Boğaz manzarasıyla poz veren ünlü oyuncu, yayınladığı karelere; “Hem güneş hem İstanbul, en sevdiğim ikili. Burada bir fotoğraf olmadan olmazdı.Hoş geldin 32. hafta” notunu düştü.

42 yaşındaki Kara’ya “Azıcık kaldı”, “Ne kadar güzelsiniz”, “Maşallah size”, “Sağlıkla gelsin bebeğiniz” gibi yorumlar yapıldı.

“Sonunda meyve verdi”
PaYLaŞşşş