‘Yargı’nın yeni bölümünden duygusal tanıtım

Pazar akşamları her bölümü heyecanla izlenen Yargı’dan dikkat çeken bir tanıtım daha yayınlandı. Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu), Ceylin’in (Pınar Deniz) bir kez daha sorumsuz davranışları karşısında isyan ediyor. Ceylin’i kaybettiğini düşünen Ilgaz’ın, ‘Çok korktum neden anlamıyorsun? Ben seninle bir ömür yaşamak istiyorum, Çocuklarımız olsun istiyorum” sözleri de dikkat çekiyor.

Kardeşinin en son Yekta (Uğur Polat) ile görüştüğünü öğrenen Pars (Mehmet Yılmaz Ak), Ceylin’le birlikte soluğu Yekta’nın yanında alıyor. Yekta’nın, Neva’nın (Başak Gümülcinelioğlu) başına gelenlerden haberdar değilmiş halleri seyircinin kafasında soru işaretleri bırakıyor.

Heyecanın bir an olsun düşmediği dizinin kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Samet Kaan Kuyucu, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Ali Bilgin rejisinin Sema Ergenekon kalemiyle buluştuğu Yargı dizisi, merakla beklenen yeni bölümü ile 2 Ekim Pazar günü saat 20:00’de Kanal D’de izleyiciyle buluşacak.

‘Yargı’ yine seyirciyi ekrana kilitledi!
PaYLaŞşşş