Ayça Ayşin Turan’dan muhabirlere: Siz çok fenasınız!

Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan oyuncu çift Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz, geçtiğimiz haftalarda Bodrum’da görüntülenmişti. Navruz ile denize girmek için yanına giden Ayça Ayşin Turan iskelenin merdivenlerinden inerek kendini Bodrum’un serin sularına bırakmışı. Alp Navruz, sevgilisi Ayça Ayşin Turan’a ayağıyla su atarak şakalaşmıştı. Denizde romantik anlar yaşayan ünlü çift birbirlerini öpücüklere boğmuştu.

DENİZDE ROMANTİK ANLAR

Turan bir ara sevgilisi Alp Navruz’un sırtına doğru çıkarak yüzmüştü. Ayça Ayşin Turan’dan önce denizden çıkan Alp Navruz sevgilisini yüzerken izlemişti. Bol bol denizde kalan ve yüzen Ayça Ayşin Turan güzelliği ve fit vücudu ile herkesi kendine hayran bırakmıştı.

TATİLİNİ ERKEN NOKTALADI

Ekin Koç ile başrollerini paylaşacağı ‘Sen İnandır’ filminin çekimleri için Asos’a gidecek olan ve bu nedenle Navruz ile Bodrum tatilini erken noktalayan Ayça Ayşin Turan, önceki akşam Etiler’deki kuaföründen çıkarken objektiflere yansıdı.

Kısa ama keyifli bir tatil yaptıklarını dile getiren güzel oyuncu, “Önümüz bayram önce ailemin yanına gideceğim, ardından da Asos’ta sete çıkacağız. Heyecanlıyım çok. Çok uzun zaman olmadı aslında Ada Masalı biteli ama bana çok uzun geldi, sanırım sette olmayı özledim. Ekin’le tanışmıyorduk hiç de karşılaşmamıştık daha önce. Film çalışmalarında tanıştık” diye konuştu.

Alp Navruz bıyık bıraktı

“BUNU BİRAZ DÜŞÜNSEM”

Ayça Ayşin Turan, muhabirlerin; “oynamazsam gözüm açık gider dediğiniz, hayalini kurduğunuz bir rol ya da hayatını oynamak istediğiniz biri var mı?” sorusuna gülerek yanıt verdi. Güzel oyuncu, “Bunu biraz düşünsem bir sonraki karşılaşmamızda söylesem. Zaten İstanbul’da olmayacağım için uzun bir süre oldukça vaktim olur düşünmeye” dedi.

“SPOR YAPMAYA ÖZEN GÖSTERİYORUM”

Alp Navruz ile Bodrum’da tatilde görüntülenen Turan, fit vücudunuz çok konuşuldu nasıl fiziğinizi koruyorsunuz? sorusuna, “Çok teşekkür ederim ne kadar naziksiniz. Sağlıklı besleniyorum, çok su içiyorum ve spor yapmaya özen gösteriyorum. Ama tabii ki biraz da genetiğime borçluyum sanırım. Tatlı falanda seviyorum ama dikkat etmeye çalışıyorum” diye yanıt verdi.

Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın romantik pozu

‘EVLİLİK TEKLİFİ’ SORUSUNA ÖNCE ŞAŞIRDI SONRA GÜLDÜ

Kendisi gibi oyuncu sevgilisi Alp Navruz’la ilgili soruları, “Her şey iyi gidiyor işte bildiğiniz gibi” sözleriyle teşekkür ederek geçiştiren Turan, ‘Evlilik teklifi geldi mi?’ denilince önce şaşırıp, sonra kahkaha attı.

Ünlü isim, ardından “Teşekkür ederim arkadaşlar ya çok sağ olun. Öyle bir şey olursa haberiniz olur. Siz çok fenasınız ama hep bekleyip bekleyip son anda bu soruları soruyorsunuz” diye çıkıştı.

PaYLaŞşşş