Hakan Altun: ‘Şarkılar Bizi Söyler’ ile 85 milyonun evine giriyorum

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hakan Altun, “Heyecanımı anlatamam. Harbiye Açık Hava Sahnesi’nin ayrı bir heyecanı varken, üstüne bir de Night Flight Symphony Orchestra ile sahneye çıkmak heyecanımı ikiye katladı” sözleriyle duygularını dile getirdi.

“DEVAM ETMESİ ÇOK MUTLU ETTİ”

Hakan Altun, ‘Şarkılar Bizi Söyler’ programını yeni sezonu için, “Üçümüzün de konserleri yoğundu. Biraz daha erken başlamak lazımdı ama yoğunluktan biraz geç oldu. Programın devam etmesi çok mutlu etti beni. Herkes ‘Ne zaman başlıyor?’ diye sordu. Bu yaz belki 500 bin kişiye konser verdim ama program ile 85 milyonun evine giriyorum” dedi.

“ANNEM ‘BU PROGRAM İYİ Kİ VAR’ DİYOR”

Altun, Siirtli olmasına rağmen daha önce hiç orada konser vermediğini ise şu sözlerle anlattı:

Alıntı Metni

MÜSLÜM GÜRSES ŞARKILARI

Altun, kendine ait ‘Bir Telefon’, ‘Yorgun Yıllarım’, ‘Ağlamak Yok Yüreğim’, ‘Hani Bekleyecektin’ gibi hit eserlerinin yanı sıra arabesk müziğin en önemli değerlerinden Müslüm Gürses’in unutulmaz şarkılarını ve Burhan Bayar, Ali Tekintüre, Şakir Askan, Hamza Tekeli, Atilla Alpsakarya ve Ali Osman Erbaşı’nın eserlerini Night Flight Symphony eşliğinde seslendirerek, unutulmaz bir geceye imza attı.

PaYLaŞşşş