Songül Karlı’nın eski eşi Metin Yüncü’nün yargılandığı davada karar!

Şarkıcı ve sunucu Songül Karlı, beş yıl evli kaldığı ve 2017’de boşandığı Metin Yüncü tarafından yaklaşık 100 milyon TL dolandırıldığı iddiasıyla şikayetçi olmuş ve Yüncü’nün de aralarında bulunduğu üç kişi hakkında ‘nitelikli dolandırıcılık’ suçundan 3’er yıldan 10’ar yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı.

İstanbul 6. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya Songül Karlı ve Metin Yüncü katılmadı. Tarafları avukatlarının temsil ettiği duruşmada son savunmalar yapıldı. Sanık avukatları, dosyada somut hiçbir delil olmadığını belirterek müvekkillerinin beraatlerini talep etti.

DELİL YETERSİZLİĞİNDEN BERAAT

Alınan son savunmaların ardından kararını açıklayan mahkeme, sanıklar Metin Yüncü, Sezai Temuroğlu ve Ali Barbaros’un üzerlerine atılı suçu işlediklerine dair Songül Karlı’nın beyanları dışında kesin bir delil bulunmadığından sanıkların beraatına karar verdi.

SAVCI 10 YIL HAPİS CEZASI İSTEMİŞTİ

Duruşmanın önceki celsesinde esasa ilişkin mütalaa açıklanmıştı. Mütalaada, sanıklar Metin Yüncü ve Sezai Temuroğlu’nun fikir ve eylem birliği içerisinde üzerlerine atılı “nitelikli dolandırıcılık” suçunu işledikleri belirtilerek, Yüncü ve Temuroğlu’nun “nitelikli dolandırıcılık” suçundan 3 yıldan 10 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi. Sanık Ali Barbaros Ataç hakkında ise kesin ve inandırıcı delil elde edilemediğinden beraat kararı verilmesi talep edilmişti.

Songül Karlı: Otobüste bir adamın elle tacizine uğradım!

REYTİNG İÇİN EVLİLİK!

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu, Şubat 2021’de “Songül Karlı’dan Çarpıcı Bir İtiraf” başlıklı yazısı ile ünlü şarkıcının ‘Magazin Noteri’ programında yaptığı açıklamaları köşesine taşımıştı.

Üç evliliğinin hüsranla bitmesinin altında yatan gerçeğin erkeklerin maske takarak gerçek yüzlerini gizlemesi olduğunu vurgulayan Karlı’nın, bu konuda söyledikleri şunlar:

“Adam yok adam. Oturduğum sitede birçok manken, oyuncu, şarkıcı var, hepsi yalnız. Birçok güzel ve çalışkan kadın var, adam yok. Piyasadaki erkekler çok iyi tiyatrocu, oynuyor hepsi. Bir sürü ünlü kadınla birlikte olmak ve skor yapmak peşindeler. Son kocam bile meşhur olma derdindeydi.”

Bu bir ‘itiraf’ değil, Karlı’nın kendince yaptığı tespit. Songül Karlı’nın itirafı Uğur Arslan’la birlikte FOX’ta yıllarca yaptıkları evlilik programı ‘Su Gibi’ projesiyle ilgili. Metin Yüncü’yle sunucusu olduğu izdivaç programında evlendiğini hatırlattığımda Karlı’nın belki de istemeden ağzından kaçırdığı reyting uğruna evlilik itirafı şu:

Alıntı Metni


YENİ YAŞINI KUTLADI

Karlı geçtiğimiz günlerde yeni yaşını kutladı. Sosyal medya hesabından yeni yaşını kutlayan sevdiklerinin paylaşımlarına yanıt veren Songül Karlı herkese çok teşekkür etti.

Eski halinden eser kalmayan Songül Karlı sık sık kuaförden yaptığı filtreli paylaşımlarla da öne çıkıyor. Karlı son olarak 48. yaşına basar basmaz imaj değişikliğine gitti.

‘Eşin seni Songül Karlı ile aldatıyor’ iddiası!
Songül Karlı ifşa etti!
PaYLaŞşşş