83 yaşındaki ünlü aktöre 29 yaşındaki hamile sevgilisinden kısıtlama geldi!

Scent of a Woman (Kadın Kokusu) filmi ile 1992’de En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar alan, 83 yaşındaki usta oyunu Al Pacino’nun; geçtiğimiz günlerde dördüncü kez baba olmaya hazırlandığı ortaya çıktı.

TMZ’nin haberine göre; ünlü ismin geçen sene nisan ayında aşk yaşamaya başladığı 29 yaşındaki kız arkadaşı Noor Alfallah, sekiz aylık hamile.

BABALIK TESTİ İSTEDİ!

Ancak ünlü çifte yakın kaynaklar; aktörün 29 yaşındaki kız arkadaşını hamile bırakabileceğine inanmadığını ve çocuğun kendisinden olup olmadığını netleştirmek için babalık testi talep ettiği aktardı.

KANITLADI

Pacino’nun bir kadını hamile bırakmasını engelleyecek tıbbi sorunları olduğunu da söyleyen kaynaklar, Alfallah’nın sevgilisinin istediği DNA testini yaptırdığını ve bebeğinin babasının Al Pacino olduğunu kanıtladığını bildirdi.

Al Pacino’dan ‘Baba’ ve Harrison Ford itirafları!

ESKİ SEVGİSİLİYLE GÖRÜŞMESİNİ İSTEMİYOR

Son olarak basına yansıyan haberlere göre Noor Alfallah, Al Pacino’nun eski sevgilisi ve şimdilerdeki en yakın arkadaşlarından biri olan 47 yaşındaki Lucila Sola ile görüşmesini asla istemiyor hatta bu konuda o kadar ısrarcı ki onun yaşadıkları eve gelmesini de yasaklamış.

BİR DÖNEMİN ESKİ AŞIKLARI

Bir dönemin eski aşıkları, şimdininse yakın dostları olan Pacino ve Sola artık Noor Alfallah yüzünden görüşemiyormuş. Yıllardır California’da yaşayan ve Al Pacino’yla sık sık bir araya gelen Lucila Sola’nın taşınma sebebinin de bu olduğu söyleniyor.

ÜÇ ÇOCUĞU VAR

Hollywood yıldızı Pacino’nun Beverly D’Angelo ile birlikteliğinden 22 yaşlarında olan Olivia Pacino ve Anton James Pacino adında ikizleri var. Jan Tarrant ile birlikteliğinden ise Julie Pacino (33) adında bir kızı var.
Öte yandan Alfallah, daha önce de Rolling Stones grubunun efsanevi solisti Mick Jagger (79) ve milyarder Nicolas Berggruen (61) ile aşk yaşamıştı. Noor Alfallah, Clint Eastwood (93) ile de görüntülenmiş; ancak ikilinin aralarında romantik bir ilişki olmadığı ve aile dostu oldukları ortaya çıkmıştı.

“YAŞÇA BÜYÜK, ZENGİN ERKEKLERLE AŞK YAŞIYOR”

Alfallah ile Pacino’nun aşk yaşadığı öğrenildiğinde Page Six’e konuşan bir kaynak; ikilinin aralarındaki yaş farkının bir sorun olmadığını söylemişti:

Alıntı Metni

Beverly Hills’te dünyaya gelen Alfallah, UCLA Film ve Sinema Okulu’nu bitirdi, kariyerine yapımcı olarak devam ediyor.

Nusret Gökçe’nin hayali gerçek oldu! Al Pacino ile poz
PaYLaŞşşş