Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik’ten aşk pozu

Oyuncu Ahmet Kural, mahkemeye de taşınan şarkıcı Sıla Gençoğlu ile olaylı ayrılığından sonra avukat Çağla Gizem Çelik’le yeni bir aşka yelken açmıştı. Sıla, Ahmet Kural’dan ayrıldıktan sonra şef Hazer Amani ile Ocak 2020’de nikah masasına oturmuştu. Ancak 40 yaşındaki şarkıcının evliliği uzun sürmedi. Sıla, şuan İlker Kaleli ile aşk yaşıyor.

Ahmet Kural ile sevgilisi Çağla Gizem Çelik, geçtiğimiz yaz ABD’den döndükten sonra soluğu Bodrum’da aldı. Önceki gün Torba’daki bir otelin plajında görüntülenen çift, deniz ve güneşin tadını çıkardı.

SEVGİLİSİNE SESLENDİ

Sıcaktan bunalan Çağla Gizem, denize girdiği sırada dalgaların art arda gelmesiyle elini uzatarak Kural’a “Aşkım elimi tut” diye seslendi.

ROMANTİK ANLAR

Geri dönen centilmen oyuncu, aşkının elini tutarak ona sarıldı. Sevgililerin, denizdeki romantik anları, objektiflere böyle yansıdı. Denizde sarmaş dolaş yüzen Ahmet Kural ile avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik’in mutlulukları dikkatlerden kaçmadı.

TRAFİĞE ÇÖZÜM

Yine Bodrum’da objektiflere yansıyan çiftten Ahmet Kural, yaşanan trafiğe çözüm bulmuştu. Oyuncu, kullandığı scoter’ın arkasına alarak evlerinin yolunu tutmuştu.

“OMUZ OMUZA”

Mutlu çift, ilişkilerinin ikinci yılını orada baş başa yemek yiyerek kutladı. Sevgilisiyle fotoğrafını yayınlayan oyuncu, “İki yıl omuz omuza, kalp kalbe” notunu düşerek, mavi kalp emojisi koydu. Avukat Çağla Gizem Çelik ise, 2 rakamı ve kırmızı kalp emojisiyle, selfie yaptıkları kareyi takipçilerinin beğenisine sundu. Çifte, yorum ve beğeni yağdı.

İTALYA TATİLİ POZLARI

İlişkilerini doludizgin sürdüren çift, sosyal medya hesaplarından sık sık aşk pozlarını yayınlıyor. 2019 yılından beri birlikte olan Kural ile Şahin’in geçtiğimiz aylarda evlilik kararı aldıkları öne sürülmüştü. Ahmet Kural, şimdi ise sevgilisi Çağla Gizem Şahin ile çıktıkları İtalya tatilinde çekilen bir karelerini sosyal medya sayfasından paylaştı.

Ahmet Kural’ın 13 yıllık davasında yeni gelişme!
Sıla’yı darbeden Ahmet Kural’ın hapis cezası kesinleşti
PaYLaŞşşş