Meghan Fox’tan samimi açıklamalar! İddialı tarzıyla konuşuluyor…

Machine Gun Kelly (MGK) ile yaşadığı bir dargın bir barışık ilişkisiyle gündemden düşmeyen Fox, Women’s Wear Daily’ye (WWD) yaptığı samimi açıklamalar ile adından söz ettirdi.

37 yaşındaki güzel oyuncu, “Sanırım pek çok insan ilgiden hoşlandığım izlenimine kapılıyor. Bu komik, çünkü aslında çok içe dönük biriyim. Keşke ilgiyi sevseydim. Çok eğlenirdim. Ama anksiyetem var ve asla evimden çıkmak istemiyorum” diye konuştu.

“TUTARLI BİR TARZIM YOK”

Kısa bir süre önce ‘Pretty Boys Are Poisonous’ adlı bir şiir kitabı çıkaran ünlü isim, modayla olan ilişkisini yeniden gözden geçirdiğini de söyledi:

Alıntı Metni

“OYUNCU OLARAK BİR KUKLASINIZ”

Oyunculukla ilgili düşündüklerini dile getiren Fox, “Bunu söylediğim için herkes bana çok kızacak ama umurumda değil: Bir oyuncu olarak sadece bir kuklasınız! Stüdyonun ya da yapımcıların, yönetmenin, senaryonun, her neyse; onun kuklasısınız. Gerçekleşen yaratıcı süreçlerin hiçbirinin kontrolünde değilsiniz. Evet, yaratıcılığınızı ortaya koyabilir ve bu çok sınırlı kutu içinde bir şeyler ifade edebilirsiniz. Ama bence bu şekilde gerçekten yetenekli olan, oyuncu olmanın sınırları içinde kendini tam olarak ifade edebilen sadece bir avuç oyuncu var. Ve ben onlardan biri değilim” ifadelerini kullandı.

İleride kariyerini bırakmayı düşünüp düşünmediği de sorulan Megan Fox, içgüdülerinin onu yönlendirdiği yere gideceğini söyledi.

Doğmamış bebeğine şiir yazarak veda etti! ‘Her türlü bedeli öderim’
Megan Fox sörfe bekliyor! ‘Hemen kayıt yaptırıyorum’
PaYLaŞşşş