Hande Soral’ın ‘Korumasız gezmiyoruz’ paylaşımına İsmail Demirci’den yorum

Geçtiğimiz haftalarda Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Furkan Kayabaşoğlu tarafından gerçekleştirilen doğum sonrası oğulları Ali’yi kucaklarına alan Hande Soral-İsmail Demirci çifti, ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşamıştı.

DOKTORU O ANLARI PAYLAŞTI

Doğumdan kareleri yayınlayan Kayabaşoğlu, paylaşımında; “Hande tüm bu süreç boyunca kendine hayran bıraktı bizi. Sürecin her anında, her dakikasında bize olan inancı, uyumu inanılmazdı. Kasılmalarımız evde başlamıştı, daha hastaneye ilk girdiğimizde patron mesajını net vermişti: “Ben ne dersem o!” Kalp atışları o kadar sınırdaydı ki, üzerine geçen on küsür saat boyunca bize sadece sabretmek düştü, sabırla beklemek. Ama nasıl bir sabır. Sonunda da rahimdeki kocaman miyomumuza, boyna dolanan kordonumuza ve azıcık tombiş delikanlımıza rağmen doğumu tamamlamayı başardık. Doğum sonrası iki anneyi de tebrik ettim. İlk olarak tabi ki Hande’yi Ardından böyle birini yetiştirdiği için annesini. Ve tabi ki dokuz doğuran sevgili babamızı…” ifadelerini kullanmıştı.

“BÖYLE KAYBOLUYORUZ”

Şimdilerde oğullarıyla ilgilenen Hande Soral ve İsmail Demirci çifti, tatile çıkmıştı. Sıcak havanın tadını çıkaran ünlü çiftten Soral, eşinin kendisine sarıldığı anı paylaşmıştı.

Güzel oyuncu, çektiği fotoğrafa; kalp emojisiyle birlikte eşini etiketleyerek “Ben Ali’ye sarıldığımda, İsmail de bana böyle sarıldığında böyle kayboluyoruz” notunu düşmüştü.

İsmail Demirci: Oğlumla alemlere akıyoruz

DEMİRCİ KAYITSIZ KALAMADI

Oğluyla kendi ilgilenen ve bakıcı tutmayacağını söyleyen Hande Soral, son olarak bebeği ve sevimli dostlarıyla verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu. Güzel oyuncu, paylaşımına; “Korumasız gezmiyoruz” notunu düştü.

Soral’ın paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yağarken; Demirci de eşi ve oğluna kayıtsız kalamadı. Yakışıklı oyuncu, gönderiye “Dört aşk, tek foto” yorumunu yaptı.

HASTANE ODASINDA POZ VERDİ

Öte yandan ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Soral, oğlu Ali ile ilk fotoğrafını paylaştı. Eşi ve oğluyla hastane odasında objektif karşısına geçen ünlü isim, gönderisine, “Hoş geldin oğlum…” notunu düşmüştü. Hande Soral’ın paylaşımı 249 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum almıştı.

Hande Soral ile minik oğlu Ali’den yeni kare!

Oğlu Ali’yle hastane odasında çekilen bir fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunan güzel oyuncu, duygularını; “Bir rüyanın içindeyim bir haftadır…” diyerek, dile getirmişti. Soral, eşine; “Sen İsmail Demirci… Yanımda olmasaydın, elimi tutmasaydın başaramazdım. Gözlerine her baktığımda bana olan inancını hissetmekti tek gücüm. Çok seviyorum…” sözleriyle seslenmişti.

PaYLaŞşşş