Hakan Altun dinleyicilerine seslendi: Bağımlılık yaparım!

Önceki hafta üçüncü kez Kuruçeşme Açıkhava sahnesine çıkan Hakan Altun, dillerden düşmeyen şarkısı ‘Telefon’ ile konserine başlamıştı. Ünlü sanatçı, binlerce kişinin telefonunun ışıklarını açarak yaptığı karşılamaya, “Kuruçeşme’nin bütün ışıklarını kapatırız, hatta bütün İstanbul’un. Çünkü burada bulunan insanların ışığı her yeri aydınlatmaya yeter bence” sözleriyle karşılık vermişti.

“İYİ Kİ DOĞDUN HAKAN”

Eşsiz müzik ziyafetine devam ettiği anlarda bir anda “İyi ki doğdun” haykırışlarıyla şaşıran Hakan Altun’u, sürpriz doğum günü kutlaması utandırmıştı. 13 Ağustos’ta yeni yaşına girecek olan şarkıcı, ‘Yaşasın Aşk Yaşasın Arabesk’ sloganının yer aldığı doğum günü pastasını sahnesinde üflemişti. “Sizlerle beraber olduğum için çok mutluyum” diyen sanatçıya, üç bin kişi aynı anda “İyi ki doğdun Hakan” sözleriyle karşılık vermişti.

“BOĞAZ DÜNYA TURNESİDİR”

Hakan Altun, sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelmiş ve İstanbul’un eşsiz manzarasında vereceği Kuruçeşme Açıkhava konseriyle ilgili olarak, “Her zaman söylerim dünya turnesidir Boğaz. Burada şarkı söylemek bizim için özel bir durum” demişti. Ünlü isim, son albümünün adını taşıyan ilk video klibinden sonra ‘İflah Olmam’ şarkısına klip çekmeye hazırlandığını duyurmuştu.

“AKIŞINA BIRAKTIM HAYATI”

Konu aşka gelince gazetecilerle şakalaşan ünlü sanatçı, “Yanınızda bir hanımefendi görecek miyiz, yoksa şarkınızda söylediğiniz gibi aşk sokağında yalnız kalmaya devam mı edeceksiniz?” sorusuna, “Akışına bıraktım hayatı. Hepimizin hayatında ummadığımız anda ummadığımız şeyler olmuyor mu?” cevabını vermişti.

Hakan Altun: Burak beni 50 yaşımdan sonra şöhret etti

DÖRDÜNCÜ KEZ SEVENLERİYLE BULUŞTU

50 yaşındaki ünlü şarkıcı, önceki gece Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde dördüncü kez sevenleriyle buluştu. Bir klasik haline gelen bu buluşma, sanatçının hayranları ile hınca hınç doldu.

Konserine ilk kez gelenlere “Bağımlılık yaparım” sözleri ile seslenen Altun, 2.5 saat boyunca unutulmaz şarkılarını sevenleri ile hep birlikte söyledi.

MÜZİK ŞÖLENİ

Yine bir Hakan Altun klasiği olan ‘Telefon’ şarkısı ile konserine başlayan Altun, arabesk müziğin ustalarının şarkılarına da yer verdiği repertuarı ile doyumsuz bir müzik şölenine imza attı.

İzel’den Hakan Altun’a evlenme teklifi!
PaYLaŞşşş