Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk’un Çeşme tatili

İzmirli moda tasarımcı Zeynep Mayruk ile yaklaşık 2.5 yıldır aşk yaşayan Tolga Sarıtaş geçtiğimiz aylarda kural bozdu. 30 yaşındaki Sarıtaş, sevgilisiyle çekilmiş pozunu yeni yılda hayranlarının beğenisine sundu.

Yakışıklı oyuncu, sevgilisiyle çekilmiş bu karesini, “İyi yıllar” notuyla paylaştı. Ünlü çiftin yeni yıl pozu takipçilerinden büyük ilgi gördü.

YAZ TATİLİNİ ÇEŞME’DE GEÇİRMİŞLERDİ

Öte yandan ilişkilerini gözlerden uzakta yaşayan çift, yaz aylarını da Çeşme’de tatil yaparak geçirmişti. Tolga Sarıtaş-Zeynep Mayruk çifti, deniz ve güneşin tadını çıkarırken objektiflere yansımıştı.

SEVGİLİSİNİN ÇEKTİĞİ POZU PAYLAŞTI

Tolga Sarıtaş sosyal medya hesabından iddialı fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor. Sarıtaş, sevgilisi Zeynep Mayruk’un çektiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Tolga Sarıtaş’ın son paylaşımı, Instagram’a damga vurdu. Ünlü oyuncunun fotoğrafı, daha 24 saat geçmeden 200 bine yakın beğeni almayı başardı.

KAZANDIĞI PARAYI GAYRİMENKULE YATIRIYOR

Öte yandan ünlü oyuncu sektörden kazandığı parayı gayrimenkule yatıran oyunculardan. Sarıtaş, son olarak İzmir’in Kösedere Köyü’ne bağlı Boyabağı Koyu’ndan arsa aldı.

Satın alma işlemlerini tamamlayan oyuncu, üç dönümlük arsaya ev yaptırmayı planlıyor. Sarıtaş’ın söz konusu arsa için yaklaşık 3 milyon TL ödediği söyleniyor.

ARKADAŞLARI İLE DENİZDE SOHBET ETTİLER

Tolga Sarıtaş, sevgilisi Zeynep Mayruk’la Çeşme tatiline başladı. Önceki gün Fun Beach’e akşama doğru kalabalık arkadaş grubu ile gelen ikili, hemen denize girdi. Denizde sohbet ederek, serinleyen Sarıtaş ile Mayruk’a daha sonra arkadaşları katıldı.

İlerleyen saatlerde Tolga Sarıtaş denizden çıkarken sevgilisi Mayruk kız arkadaşları ile bir süre daha denizde kaldıktan sonra yüzmeden locasına geçti.

Tolga Sarıtaş: Bu soruya yanıt veremem!
Tolga Sarıtaş gecelerde
PaYLaŞşşş