Selen Görgüzel: Şov yapan erkekler midemi bulandırıyor!

Yönetmen Hamdi Alkan ile sekiz yıllık evliliğini geçtiğimiz mart ayında tek celsede sonlandıran Selen Görgüzel, önceki gün Akmerkez’de objektiflere yansıdı. Basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet eden 43 yaşındaki güzel, “Yeni şarkım çıkıyor. Onun toplantısını yaptık. Bu şarkı bana daha çok hitap eden bir eser olacak” dedi.

“YÜRÜYEN CANLI BOMBAYIM”

Ünlü şarkıcı, “Yaptığınız her açıklama olay oluyor. Gündemde yeni bombalar var mı?” sorusuna şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni

“HEPSİNE GICIK OLUYORUM”

Açıklamalarına devam eden Görgüzel, “Hayatınıza alacağınız erkekte nelere dikkat ediyorsunuz?” sorusu üzerine, “Beni gerçekten dünyanın tek kadını gibi hissettirecek, değer veren, iyi hissettiren, sosyal medya kullanmayan bir erkek istiyorum. Sosyal medyada artist artist pozlar veren erkekler, şov yapanlar midemi bulandırıyor. Hepsine gıcık oluyorum” ifadelerini kullandı.

“DAVUL BİLE DENGİ DENGİNE”

“Hayranlarınızdan biriyle ilişki yaşar mısınız?” sorusu da yöneltilen ünlü isim, “Olabilir. Bana hitap etsin, beni mutlu etsin” derken; bir muhabirin “Asgari ücretle çalışan birisiyle sevgili olur muydunuz?” sorusuna üzerine ise şunları söyledi:

Alıntı Metni

“ÇOK SHOP YAPINCA AVATAR GİBİ OLUYORSUN”

Geçtiğimiz hafta bir lansmana katılan ve deri elbisesi ile göz dolduran şarkıcı, “Herkes avatarlaşıyor, suratlar değişiyor. Herhalde başka bir şeye evriliyoruz. Dışarıdan bir yükleme midir anlayamadım. İnsan sureti başka bir şeye dönüşüyor. Çok shop yapınca avatar gibi oluyorsun. Ben merak etmedim açıkçası, o yüzden yapmadım kendime” şeklinde konuşmuştu.

“HESABI TABİİ Kİ ERKEK ÖDEYECEK!”

Görgüzel, son günlerde gündem olan “Hesabı erkek öder” tartışması hakkında dikkat çeken açıklamalara imza atmıştı: Hesabı tabii ki erkek ödeyecek, yakışık alan budur. Eve misafir gelince de kahveyi kadın ikram eder, bu görsel olarak daha güzel duruyor. Zaten kadın-erkek dengesini şaşırttılar, mesela hemcinslerimin ‘Bayan’ demeyin takıntısını anlamıyorum ve çok saçma buluyorum. Biriniz kadın biriniz erkek olsun doğamıza göre yaşayalım artık. Ben biriyle yemeğe çıktığımda hesabı bana ödetecek erkeğin kafasına masayı geçiririm!

‘Zayıflamak için aşık olup ayrılmam lazım!’, Hamdi Alkan: Öpüşme sahnesinde benden izin alınması gereksizdi!
PaYLaŞşşş