Haberler: Acun Ilıcalı’dan Survivor All Star açıklaması! İşte yarışmacıların SMS sonuçları…

Ocak ayında başlayan Survivor All Star mücadelesinde gülen taraf Nisa Bölükbaşı oldu. Çeyrek finalde Ayşe Yüksel’i, yarı finalde Batuhan Karacakaya’yı eleyen Nisa, büyük finalde de eski şampiyonlardan Adem Kılıçcı’yı geride bırakmayı başardı. Yarışmanın yapımcısı Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından SMS sıralamasını paylaşarak, tartışmalara son noktayı koydu.

“GİTTİ OĞLUMUN EMEKLERİ”

Batuhan’ın annesi Gülhayat Karacakaya, sosyal medya hesabını kapatmadan önce Twitter’da çok konuşulan şu paylaşımı yaptı:

Alıntı Metni

“NİSA’NIN OYU BATUHAN’IN ÜÇ KATI”

İstanbul’da gerçekleşen büyük finalin ardından ‘Survivor Ekstra’ programına katılan Acun Ilıcalı, oylama hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu ve Gülhayat Hanım’ın ‘Hakkımız yendi’ iddiasına cevap verdi.

Alıntı Metni
Turabi’den Survivor ve Acun Ilıcalı mesajı!

“HER OYLAMADA ELENMİŞSİN”

Sevilen yarışmanın yapımcısı, “Batuhan çok iyi bir yarışmacı ve Survivor’ı bu kadar hırs yapan arkadaşımız aslında hatayı da hırs yapmasında, kafayı ‘Birinci olacağım’ diye takmasında arasın. Noterden başka bir kurum yok değil mi? Noter sonucu getiriyor ve biz açıklıyoruz. Sen 10 oylamadan galip çıkarsın da burada elenirsin, o zaman biz de ‘Burada enteresan bir şey oldu’ diyerek inceleriz. Çıktığın oylama yok, her oylamada elenmişsin. Sonra da ‘Hakkım yendi’ diyorsun” ifadelerini kullandı.

‘MEKTUP’ CEVABI!

Survivor Batuhan’ın “Benim de bir mektubum var … Bekleyin” mesajına değinen Ilıcalı, “Twitter’dan yazmış. Mektubunu bekliyorum. O mektuba da gerekli cevabı veririz, merak etmesin” dedi.

“NAMUSUMUZA DİL UZATANI AFFETMEM”

Acun Ilıcalı, “Yıllar önce bir kadın (Merve Büyüksaraç) çıktı, iddialarda bulundu. Mahkemeye verdim. Ofisime kadar geldiler, ‘Mahkemeyi geri çek’ diye rica ettiler. Herkesi affederim ama ‘Namusumuzu dil uzatanı affetmem’ dedim. Çatır çatır kazandım. Bütün Türkiye bunu gördü. Hiç kimsenin hakkı bir gram yenmez. Ben çok hata yaptım, kasti bir şey yapmadım. Birisini üzdüysem de telafi ettim. Seninle ne işimiz var! Neden hakkını yiyelim? Herkes haddini bilecek. Benim kırmızı çizgilerim belli. Abuk sabuk iddia, iftira… Bunları kusura bakmayın kabul etmem. Yaptığım iyilikleri hiçbir zaman söylemeyeceğim. Yarışmacılarımız çok iyi biliyor ki Acun abileri her zaman onları elinden geldiği kadar destekliyor. Ne deseler yaparım. Benim için değerli insanlar. Herkesi de bir kez daha uyarayım. Kendi aranızda istediğiniz konuşabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

İŞTE SMS SONUÇLARI

SMS sıralamasına göre büyük finalde; Nisa yüzde 59, Adem ise yüzde 41 oy aldı. Yarı final oylarının ise Nisa yüzde 51, Adem yüzde 26, Batuhan yüzde 23 şeklinde gerçekleştiği ortaya çıktı. Nisa, çeyrek finalde de Ayşe’ye karşı yüzde 79’a yüzde 21’lik üstünlük sağladı.

Survivor Atakan’dan dikkat çeken paylaşım!
PaYLaŞşşş