Didem Uzel’den aşk dolu kutlama! ’10 yıla daha imza attık’

1993 Best Model of Turkey 2’ncisi Didem Uzel, 2009 yılında aşk yaşamaya başladığı Selim Sarı ile 2012’de evlenip Amerika’ya yerleşmişti. 2016’da da oğlu Leo Aslan’ı dünyaya getirmişti. Ünlü çift, pandemiyle birlikte Türkiye dönme kararı almıştı.

“ABD’YE SADECE TATİLE GİDERİM”

Geçen yıl Amerika’dan Türkiye’ye kesin dönüş yapan oyuncu Didem Uzel, ABD’deki sağlık sistemini eleştirerek, “Sağlık konusunda ülkemizi daha güvenli bulunduğumuz için kesin dönüş yaptık. Bundan sonra ABD’ye sadece tatil için giderim” demişti. Ara verdiği oyunculuğa geri dönmek istediğini ifade eden Uzel, tekliflere açık olduğunu söyleyerek set ortamını çok özlediğini belirtmişti.

Mutlu birliktelikleri devam eden Didem Uzel ile eşi Selim Sarı, evliliklerinde 10 yılı geride bıraktı. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü oyuncu, evlilik yıl dönümü için bir paylaşım yaptı.

Didem Uzel: Aslan doğunca gerçek Selim’i tanıdık

“ALTI AY SONRA DÖNER’ DEMİŞLERDİ, SEVMİŞİM DEMEK”

Nikah gününe ait bir fotoğraf paylaşan Uzel, gönderisine; “Tam 10 yıl… Evliliklerde kazasız belasız 10 yılı geçirenlere ‘artık korkmayın’ derler ya! Hani kritik bir dönemeçtir! Hah işte; biz de sınavlarımızdan geçtik, bazen kırdık döktük, kimi zaman da sarıldık tek olduk. Ama ne olursa olsun hep sevgiyle kabullendik, tüm zorlukları aştık… Yeni bir 10 yıla daha imza attık. Böyle 10’ar 10’ar iyidir… Yıl dönümümüz kutlu olsun Selim Sarı…24.08.2012 NOT: Nikah yılı 10 yıl hâlbuki 2 Eylül 2009 yılında tanıştık. +3 senemiz daha var ve hiç ayrılmadık. 13 sene olmuş. Selim ile tanıştığımda flört ederken ailem ve dostlarım dahil 6 ay sonra en geç döner demişlerdi… Sevmişim demek” notunu düştü.

Nikah gününde çekilen başka bir fotoğraflarını kendi sosyal medya hesabından yayınlayan Selim Sarı ise paylaşımında, ‘Mutlu yıllar, seni seviyorum’ ifadelerine yer verdi.

OĞLUNUN ADININ HİKAYESİNİ ANLATMIŞTI

Leo Aslan adında bir oğlu olan Didem Uzel, geçtiğimiz yıllarda MAG dergisine verdiği röportajda çocuğunun isminin hikayesini şu sözlerle anlatmıştı:

Alıntı Metni
Didem Uzel: Dilenmek zorunda kalacaktım! Bütün gün ot yoldum

Ardından kararının sebebinin Leonardo DiCaprio hayranlığı olduğunu söyleyen Didem Uzel, “Nereden geliyor bu karar diye soracak olursanız, DiCaprio hayranlığımdan. Hamile kaldığım sürece hatta çocuğum ona benzesin diye çocukluk resmini telefonumun ekran görüntüsü bile yapmışlığım var. Bu kadar benzedi” demişti.

PaYLaŞşşş