Zeynep Bastık’ın iddialı pozlarına yorum yağdı!

Şarkıları ve sahne performansları ile adından söz ettiren Zeynep Bastık en son doğum günü kutlamasında tercih ettiği konseptle ilgi odağı olmuştu. Roman havası konseptli doğum günüyle çok konuşulan Zeynep Bastık yeni sevgilisini doğum gününde ilan etmişti.

Bastık’ın sevgilisi Ali Can Ayyıldız ile Şişli’de bir düğün salonunda roman düğünü yaparak evleneceği iddia edilmişti. Ünlü şarkıcı hakkında çıkan iddialara ise sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile cevap vermişti.

“EVLENMİYORUM”

Bastık evleneceği yönündeki haberleri; “Komik ve yalan bir haberin açıklamasını yapacağım. Yarın benim evleniyor olmam. Şişli’de bir düğün salonunda roman düğünü yapıyor olmamla ilgili tuhaf bir haber dolanıyor. Size kötü bir haberim var. Evlenmiyorum” diyerek yalanlamıştı.

İDDİALI POZLARI OLAY OLDU

Ünlü isim, son olarak 2.2 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yayınladığı iddialı pozlarıyla gündeme geldi.

Bacak ve göğüs dekolteli kırmızı elbisesiyle kamera karşısına geçen 30 yaşındaki şarkıcı, peş peşe paylaştığı karelerine; “Herkese mutluluklar dilerim” mesajını yazarak, gül emojisi ekledi.

Bastık’ın kısa sürede 38 binden fazla beğeni alan gönderisine; “Ne bu güzellik ya?”, “Sen insansan ben neyim?”, “Yanıyor buralar” ve “Kıskananlar çatlasın” gibi yorumlar yapıldı.

Zeynep Bastık’tan Banu Alkan’a gönderme! ‘Canım sevgilim, gel bak’
İstanbul’u terk edip İzmir’e yerleşmişti! Zeynep Bastık ticarete atılıyor
PaYLaŞşşş