Engin Hepileri’nin ‘Prestij Meselesi’ heyecanı! ‘Çok benziyormuşuz’

MESUT YILMAZ/MİLLİYET
Son olarak dijital platformda yayınlanan ‘Orta Kafa Aşk’ dizisinde rol alan Engin Hepileri, geçtiğimiz aylarda 2015 yılında nikâh masasına oturduğu oyuncu eşi Beyza Şekerci ve oğlu Can ile Çeşme’de objektiflere yansımıştı.Denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkaran çift, suyun içinde dört yaşındaki oğullarıyla neşeli vakit geçirmişti. Keyifleri bir hayli yerinde olan ikili, plajda bir anda ilgi odağı olmuştu.

EŞİYLE ŞAKALAŞTI

44 yaşındaki oyuncu, bir ara eşi ile suda birbirlerine sarılarak şakalaşmıştı. Oğulları Can da bu durumu komik bulunca Şekerci, birkaç kez eşini denize itip düşürmüştü. Oyuncu çift, bir süre sonra da oğullarını kucaklayıp, sallayarak eğlenmişlerdi.

Tatillerinin bitmesiyle İstanbul’a dönenBeyza Şekerci ile Engin Hepileri, önceki gün Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan oyuncu çift, “Sosyalleştiğimiz bir yaz oldu ve gayet güzel geçti. Yoğun bir sezona hazırlanıyoruz. Bir stüdyomuz var onunla ilgili çalışmalarımız var. Stüdyomuzu genişletip oyunculuk atölyesi eklemeyi düşünüyoruz. Yetiştirdiğimiz oyuncular var ve onlar yavaş yavaş kendilerini göstermeye başladılar. Gururlanıyoruz bizler de onların başarılarını gördükçe” dedi.

Engin Hepileri hummalı bir hazırlık içerisinde

“SEYİRCİYİ KANDIRMAK GİBİ OLUYOR”

Basın mensuplarınınsosyal medyada yüksek takipçili ve popüler isimlerin dizi sektöründe tercih edilmeye başlanması ile ilgili sorulara da yanıt veren Hepileri çifti, “Sosyal medyada çok takip edilen ya da popüler olan isimlerin tercih edilmesi seyirciyi kandırmak gibi oluyor ama iyi oyuncu değilsen bunu seyirci anlıyor. Bu yüzden o bakış açısını çok sağlıklı bulmuyorum. Sosyal medyayı kullanmak da bir yetenek ayrı bir meziyet. Tabii ki yüksek takipçili popüler isimler de başarılı olamaz diye bir durum yok” diye konuştu.

Şarkıcılık kariyerinin dışında oyuncu ve yönetmen kimliğiyle de öne çıkan Mahsun Kırmızıgül’ün proje tasarımını üstlendiği ‘Prestij Meselesi’nde rol alacak Engin Hepileri, yeni filmi hakkında konuştu.

“MÜTHİŞ ANILAR VE GERÇEK HİKAYELER”

Bir döneme damga vuran Prestij Müzik’in kuruluş hikâyesinin anlatılacağı sinema filminde,1 Eylül 2003 tarihinde hayatını kaybeden efsane müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu’nu canlandıracak olan Engin Hepileri,”Çok heyecanlıyım. Gerçek bir hayat hikayesi. Müthiş anılar ve gerçek hikayeler var. Çok benziyormuşum Hilmi Abi!ye yeni farkettim. Çok mutluyum bu projede yer aldığım için” diyerek heyecanını dile getirdi.

Mahsun Kırmızıgül, Hilmi Topaloğlu’nu unutmadı!

KADRO ŞEKİLLENİYOR

FilmdeEngin Hepileri Hilmi Topaloğlu’nu canlandırırken; Prestij Müzik’in ortaklarından Burhan Aydemir’i Eser Yenenler, eşini ise Melisa Döngel canlandıracak. Biran Damla Yılmaz’ın da rol alacağı filmde Özcan Deniz ve Haluk Levent’i kimin oynayacağı ise henüz bilinmiyor.Öte yandan ‘Prestij Meselesi’nin ekibi 18 Eylül’de sete çıkacak. Müzikal izleri de barındıracak olan filmin 2023 yılında vizyona girmesi planlanıyor.

PaYLaŞşşş