Amerika’da test yaptıran Ebru Şallı biyolojik yaşını açıkladı!

SEÇKİN ŞENVARDAR / MİLLİYET
Ebru Şallı, önceki gün Nişantaşı’nda bir mekan çıkışı objektiflere takıldı. İşleri için Amerika’ya gidip geldiğini ve geçtiğimiz günlerde Barselona’ya gönderdiği oğlu Beren’in mezun olup üniversiteye başlayacağını dile getiren model, “Kendi markamı orada pazarlamaya başladım, bir de Amerika’dan Türkiye’ye sağlık turizmi için güzel bir teklif geldi, imzalar atılmadı ama olumlu bakıyorum” dedi.

“ZOR ZAMANLAR YAŞADIM, ÇALIŞMAKTAN VAZGEÇMEDİM”

Hayatının en zor dönemlerinde hep çalışarak ayakta kaldığını belirten ve Türk kadınına her zaman çalışmayı tavsiye eden Şallı, “Türk kadınını her zaman çalışarak görmek istiyorum. Ben 17 yaşımdan bu yana çalışıyorum. Evlensem de, boşansam da, çocuğum da olsa, kötü ve zor zamanlar da yaşadım bildiğiniz gibi ama hiçbir zaman çalışmaktan vazgeçmedim. Kendi ayaklarının üzerinde durabilmeli kadınlar” şeklinde konuştu.

Ebru ve Demet’ten yıllar sonra aynı poz

PARS İÇİN YEMEK KİTABI ÇIKARACAK

Ünül isim, Nisan 2020’de lenfoma ile mücadelesini kaybeden oğlu Pars için önümüzdeki günlerde yemek kitabı çıkaracağını açıkladı.

Alıntı Metni

“GİDEREK GENÇLEŞİYORUM”

Her daim fit hali ve güzelliği ile yıllara meydan okuyan Ebru Şallı, Amerika’da ölçüm yaptırdığını ve biyolojik yaşının 29 çıktığını söyledi. 1995 yılında düzenlenen Queen of Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçilen 45 yaşındaki model, “Arkadaşlar biyolojik yaşım 29’muş. Sanırım giderek gençleşiyorum” diyerek espri yaptı.

ARAÇTA ŞİDDET VE AĞLAMA KRİZİ!

Öte yandan Milliyet Cadde’den Umut Ünver’in haberine göre; Ebru Şallı ile üç yıldır evli olduğu Uğur Akkuş arasında geçtiğimiz günlerde tatsız bir olay yaşandı. Emirgan’da trafikte seyir halindeyken başlayan tartışmanın fiziksel şiddete dönüştüğü öğrenildi. Eşini darp ettiği sırada yan araçtaki çiftin otomobilin önünü keserek müdahalesiyle araçtan kurtarılan Şallı, ağlama krizi yaşadı.

“ŞİKAYETÇİ DEĞİLİM! O BENİM KOCAM”

Olay yerinden hızla uzaklaşan Akkuş, sinirli tavırlarıyla dikkat çekerken; modeli bir mekana götüren vatandaşlar, ambulans çağırdı. Sağlık kontrolü yapılırken mekana polis memurları çağrıldı. İfadesi alınan Şallı’nın “Şikayetçi değilim. O benim kocam” dediği öğrenildi. Model, taksiye binerek Emirgan’dan ayrıldı.

Pars’ın ölüm yıl dönümünde yürek yakan paylaşım
PaYLaŞşşş