Üç Kız Kardeş son bölümde neler oldu? Mustafa çalıştığı ofisi soydu…

Özgü Kaya, Berker Güven, İclal Aydın, Veda Yurtsever, Reha Özcan ve Nazlı Senem Ünal gibi başarılı oyuncuların rol aldığı Üç Kız Kardeş son bölüm yine seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başardı.

Sevilen dizide Reha Özcan, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Ören, Merve Şen, Zuhal Acar, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

‘ÜÇ KIZ KARDEŞ’ SON BÖLÜM

“TÜRKAN MI YAPTI?”

Dizinin yeni bölümünde; Türkan’ın polis eşliğinde götürülmesi Somer’de ilk kez “Türkan mı yaptı?” düşüncesinin oluşmasına neden olur. Tüm parçaları birleştirdiğinde, sevdiği kadının annesinin katili olma ihtimali Somer’i oldukça yaralar.

YOLUN SONUNA GELDİĞİNİ DÜŞÜNDÜ

Türkan ise, yolun sonuna geldiğini düşünür. Rüçhan aklındaki planın işlemesi için Kartal’a anlaşma teklif eder.

‘Üç Kız Kardeş’te Rüçhan, başına gelenleri hatırlayacak mı?

‘TÜRKAN’DAN HEMEN BOŞANACAKSIN!’ – İZLEMEK İÇİN TIKLA

DERYA, MUSTAFA’YI TERK ETTİ

Diğer taraftan Kalender ailesinde Müjgan için yemek organize edilir. Müjgan’ın yemeğe gelişi, Dönüş’ün yüreğinde soğuk rüzgarlar estirir. Nesrin’in ölümüne neden olan düğün fotoğraflarını gönderenin Sevilay olduğu ortaya çıkar. Bu yüzden de Derya ve Mustafa arasında ipler gerilir ve Derya, Mustafa’yı terk eder.

“VAY BE TÜRKAN HANIM, NE GÜZEL DÜŞTÜN ELİME”

Gururu yerle bir olan ve beş parasız kalan Mustafa, Kartal’ın kasasını açar. Senetleri alan Mustafa, Türkan’ın itiraf mektubunu da bulur.

Alıntı Metni


MUSTAFA, DÖNÜLMEZ YOLA GİRDİ! – İZLEMEK İÇİN TIKLA

TEKNE İLE AÇILDILAR

Kiraz ve Defne’nin isteğini kırmayan Türkan ile Somer, tekne ile denize açıldılar. İki eski eş yıllar sonra baş başa romantik bir gece geçirdiler.

Dizinin final sahnesinde;

Sadık, sabah ilk iş Mustafa’nın bıraktığı mektubu Somer’e götürür. Somer’in elinde kendi yazdığı mektubu gören Türkan, neye uğradığını şaşırır.

‘Üç Kız Kardeş’te Türkan, Somer’e gerçeği söyleyemiyor!

PaYLaŞşşş