Bülent Şakrak ile Erkan Kolçak Köstendil karavan tatiline çıktı

‘Tamirhane’ filminin senaristi, yönetmeni ve aynı zamanda oyuncuları olan Bülent Şakrak ve Erkan Kolçak Köstendil, çocukları Ali ve Marsel ile tatile çıktı.

”DÖRT HERİF ÇIKTIK BİR YOLA”

İkiliden Şakrak, karavan tatilinden karelerini sosyal medya hesabından takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi.

Instagram hesabında 967 bin takipçisi bulunan Bülent Şakrak, tatil pozlarına ”Dört herif çıktık bir yola. Oğlum Ali, yeğenim Marsel” notunu düştü. Erkan Kolçak Köstendil’in eşi Cansu Tosun, Bülent Şakrak’ın paylaşımına kalp emojisiyle yorumda bulundu.

Erkan Kolçak Köstendil’den ‘Zekeriyaköy’e taşındığı’ iddiasına yanıt!

Erkan Kolçak Köstendil ile Cansu Tosun, 2018 yılında Antalya Adrasan Olimpos’ta düzenlenen festival konseptindeki düğün töreni ile evlenmişti. Oyuncu çift, 2020 yılının Temmuz ayında da oğulları Marsel’i kucaklarına almışlardı.

Bülent Şakrak ile Ceyda Düvenci de dizi setinde tanışmış, çift 2015 yılında nikah masasına oturmuştu. Magazin dünyasının örnek çiftlerinden olan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak’ın mutluluğu oğulları Okan Ali’nin doğumuyla daha da artmıştı. Magazin dünyasının örnek çiftlerinden biri olarak gösterilen Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak’ın evlendikten iki yıl sonra da oğulları Okan Ali dünyaya gelmişti.

BOŞANACAKLARI İDDİA EDİLDİ!

Bülent Şakrak ile Ceyda Düvenci’nin evliliğinde kara bulutlar dolaştığı ve çiftin boşanacağı iddia edilmişti. Oyuncu çiftin uzun zamandır birlikte görüntülenmemesi, sosyal medyada fotoğraf paylaşmaması ikilinin boşanacağı dedikodularını alevlendirmişti.

BÜLENT ‘KRİZ YOK’ DEMİŞTİ

Çok geçmeden Bülent Şakrak, eşi Ceyda Düvenci ve çocukları Okan Ali’yle sarıldıkları kareyi yayınlayarak, iddiaları yalanlamıştı.

KAFA KARIŞTIRAN PAYLAŞIMLAR

Ayrılık haberleri karşısında sessizliğini koruyan Ceyda Düvenci, geçtiğimiz aylarda Instagram sayfasında peş peşe yaptığı paylaşımlarla kafaları karıştırmıştı.

Düvenci, önce “Bazı şeylere senin müdahale etmen gerekmez. Öyle bir zaman gelir ki, bütün taşlar yerine oturur sen kılını bile kıpırdatmadan her şey yerini bulur, kendiliğinden olur. Her şeyin ve herkesin zamanı var, bunu bilir bunu söylerim. Zamanı var” mesajını paylaşmıştı. Sonra da kedisi ve köpeğiyle yer aldığı fotoğrafı paylaşarak taşındığını duyurmuştu.

Ceyda Düvenci’nin paylaşımları ayrılık iddialarını bir kez daha alevlendirmişti. Takipçileri ünlü oyuncuya evliliğinde sorun olup olmadığını sormuştu. Haberlerin ardından Bülent Şakrak da Instagram sayfasında nakliye araçlarının fotoğrafını paylaşmıştı.

“BUNU DA BECERDİK SEVGİLİ”

Birkaç saat sonra Ceyda Düvenci de eşi ve oğlu ile yer aldığı kareyi “Bunu da becerdik sevgili… Aferin bize… Yorulduk ama değdi be… #evimizdeyenihayat” notu ile Instagram sayfasında paylaşmıştı.

VİDEO YAYINLADI

Dedikoduların ardından geçtiğimiz haftalarda sessizliğini bozan Ceyda Düvenci, sosyal medya hesabından yayımladığı bir video ile ayrılık iddialarını kesin bir dille yalanlamıştı.

Düvenci, “Artık sessiz kalmamak gerektiğini fark ettim. Bugün yine saçma sapan haberler çıkmış… O kadar zor zamanlardan geçiyoruz ki, böyle şeylere cevap vermemek gerektiğini düşünen bir taraftaydım. Yaşadığımız hayat belli, ne olduğumuz belli, ne yaptığımız belli ama bakıyorum bunun sonu gelmiyor. Hemen minicik bir açıklama yapmak istiyorum. Biz gayet mutlu bir çiftiz. Hiçbir sorun yok. Hani düşündüğünüz gibi durumlar söz konusu bile değil. Ağzıma bile almak istemediğim durumlar” demişti.

“BİRBİRİMİZİ ÇOK GÖREMİYORUZ”

Şakrak’ın iş için 6 aydır Selimiye’de olduğunu ve çok sık görüşemediklerini söyleyen Ceyda Düvenci, “Tabii ki evliliğin içinde anlaşamadığımız günler olur, anlaştıkça daha da güçlenirsiniz ama şöyle durum var. Bülent Selimiye’de 6 aydır dizi çekiyor. Haftada bir gün zar zor geliyor, çok yorgun oluyor… Çok yoğun bir projenin içinde 6 aydır ve o yüzden bizi çok göremiyorsunuz birlikte açıkçası ama aslında gören de görüyor” ifadelerini kullanmıştı.

“MUTSUZLUK HİKÂYELERİ YAZMAYALIM”

Paylaştığı ‘Misafirhane’ şiirini çok sevdiği için yayınladığını ifade eden ünlü isim, sözlerine şöyle devam etmişti:

Alıntı Metni

EŞİNİN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Tüm bunların ardından bir hamle de Bülent Şakrak’tan gelmişti. Ünlü isim, geçtiğimiz günlerde 46’ıncı yaşına basan Ceyda Düvenci’nin doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı romantik bir fotoğraf ve yazı ile kutlamıştı.

Eşine sarıldığı anda çekilen bir kareyi yayınlayan Şakrak paylaşımına, ”Fotoğraf 2014 ve kutladığımız ilk doğum günün. Aradan 9 yıl geçti, Melisa büyüdü, Ali doğdu (askere gitti geldi)yaşam aktı, envaiçeşit şey yaşandı, gezildi, dolaşıldı, çalışıldı, çabalandı, yaş alındı ancak yaşlanılmadı falan. Bu süreçte senin hayata tutunma biçimin, inadın, analığın ve gayretin hiç değişmedi; bu nedenle evdeki ben ve cümle canlının (kediler, köpekler, fareler, çocuklar) sana olan hayranlığı da hiç bitmedi. Yeni yaşının da sana daha öncekiler gibi şans, bereket ve çokça huzur getirmesini diliyorum ve seni gerçekten çok seviyorum. Cemal Süreya’nın dediği gibi, ‘Ben senin sevgilin, eşin, baban, ağabeyin, arkadaşınım. Biri bitse biri kalır. Seni hiç bırakmayacağım!’ İyi ki doğdun çocuklarımın anası…” notunu düşmüştü.

Erkan Kolçak Köstendil’den şampiyonluk esprisi: Ünlüler sapıtsın inşallah!
Ceyda Düvenci: Melisa’yı 40 yaşındayken görmek isterim

PaYLaŞşşş