Özgü Kaya ile rol arkadaşı Eren Ören aşklarını ilan etti!

Şimdilerde Kanal D’de salı akşamları yayınlanan ve izleyicileri ekranları başına kilitleyen ‘Üç Kız Kardeş’ dizisinde Türkan’ı canladıran Özgü Kaya’nın, Burak Serdar Şanal ile 2019 yılında yayınlanan ‘Kimse Bilmez’ dizisinin setinde başlayan arkadaşlıkları bir süre sonra aşka dönüşmüştü.

“EVLİLİK DUYUNCA TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLUYOR”

Ünlü çift, Kasım 2021’de Bebek’te objektiflere takılmıştı. Sabah erken saatlerde spor yaptıktan sonra soluğu bir kafede alan ikiliden Özgü Kaya, basın mensuplarının ‘evlilik’ ile ilgili sorusuna şaşırtan bir yanıt vermişti.

Güzel oyuncu, “Hep evlilik sorusu geliyor. Evlilik duyunca tüylerim diken diken oluyor. Yaşımız daha çok genç ve daha çok yolun başındayım. Böyle bir şey asla gündemimizde değil. Olursa da Şanal’la olur” demişti.

ÖZGÜ KAYA’DAN İLK AÇIKLAMA

Ancak sosyal medyada romantik paylaşımlar yapan Kaya ve Şanal’dan, geçtiğimiz aylarda kötü haber gelmişti. İlişkileri evlilik yolunda ilerlediği konuşulan oyuncu çiftin, sessiz sedasız ayrıldığı ortaya çıkmıştı.

Özgü Kaya’dan Berker Güven’e: Nice mutlu sahnelerimize canım arkadaşım

Mandarin Oriental Bosphorus’ta Hürriyet Kelebek Yaz Partisi’ne katılan Özgü Kaya, ortaya atılan ihanet iddialarına cevap vermişti. Burak Serdar Şanal ile ayrılık kararı alan Kaya, “Çok yorum yapmak istemiyorum. Saygı çerçevesinde ilişkimizi noktaladık. Bir daha ilişki olmaz. İhanet durumları yok. Karşılıklı anlaşarak, dostça bitirdik” açıklamasını yapmıştı.

“SÖZ KONUSU DAHİ OLAMAZ”

Bir mekandan çıkan 33 yaşındaki Burak Serdar Şanal ise söz konusu iddiaları kesin bir dille yalanlayarak, gazetecilerin soruları karşısında, “Böyle bir şey söz konusu dahi olamaz. Biz anlaşarak ayrılma kararı aldık” cevabını vermişti.

Daha sonra muhabirlerin, “Peki ayrıldıktan sonra arkadaş kalınabilir mi?” sorusuna da yanıt veren ünlü isim, “Bence arkadaş kalınmaz, ama birbirimizi gördüğümüzde selamlaşırız mutlaka. Buradan ona da selam olsun” dedi.

AŞK YAŞADIKLARI ORTAYA ÇIKTI

26 yaşındaki güzel oyuncu, dizideki rol arkadaşı Eren Ören ile önceki gün Etiler Akmerkez!de el ele objektiflere takıldı. Aşk yaşadıkları oraya çıkan ikili, yeni yıl için alışveriş yaptıklarını dile getirdi. Kaya ve Ören, bir an olsun birbirlerinin ellerini bırakmazken; karşılarında basın mensuplarını görünce utangaç tavırlar sergilediler.

Ayaküstü gazetecilerin sorularına cevap veren çift, “Setin araya girmesiyle beraber 3 günlük bir tatile çıkmayı planlıyoruz. Görüldüğü gibi çok mutluyuz. Projemizde çok güzel ilerliyor” dedi.

Bir senaryo geldiğinde birbirlerinden destek aldıklarını da ifade eden Özgü Kaya, “İkimize de bir bir proje teklifi geldiğinde birbirimize sorup fikir alışverişinde bulunuyoruz muhakkak” ifadelerini kullandı.

‘Üç Kız Kardeş’te Türkan’ı korkutan öfke dolu anlar!
PaYLaŞşşş