Haberler: Mehmet Dinçerler ile boşanıyor! Hadise, Ulus’ta ortaya çıktı

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Hadise ile Mehmet Dinçerler’in aşk dolu pozları mazide kaldı. Sürpriz evlilik 4.5 ay gibi çok kısa bir sürede ayrılıkla sonuçlandı. Ünlü şarkıcı, önceki gün iş insanına boşanma davası açtı. Kısa sürede sosyal medyada birbirlerini takipten çıkaran ikili, beraber fotoğraflarını da kaldırdı.

GÖZYAŞLARI ELE VERDİ!

Hadise ile Mehmet Dinçerler, 30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda sessiz sedasız evlenmişti. İzmir’de verdiği konserde ‘Küçük Bir Yol’ şarkısını söylerken gözyaşlarına boğulan Hadise’nin evliliği hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı. Aralarında sorun olduğu konuşulan ünlü çift, son günlerde sergiledikleri tavırlarla dedikoduları alevlendirmişti.

3 MİLYON TL’LİK YÜZÜĞÜ ÇIKARDI!

Bir süredir eşiyle görüntülenmeyen Hadise, Dinçerler’in 23 Ağustos’taki yaş gününde de hiçbir paylaşım yapmadı. Evlendikten sonra verdiği tüm konserlerinde Mehmet Dinçerler’in evlilik teklifi sırasında hediye ettiği 3 milyon TL’lik pırlanta yüzüğü takan popçu, son iki konserinde yüzüğünü takmamıştı.

“HADİSE NEDEN YOK?”

Aynı şekilde Mehmet Dinçerler’in Instagram’da yaptığı son paylaşımda alyansının olmaması da dikkatlerden kaçmamıştı. Birçok takipçisinden; “Yüzük nerede?”, “Yüzüğün neden yok?”, “Alyansın ve Hadise nerede?”, “Hadise neden yok?” şeklinde yorumlar gelmişti.

AYRILIK NEDENİ ORTAYA ÇIKTI!

‘2. Sayfa’nın haberine göre; “Mehmet Dinçerler’den sanat hayatımla ilgili baskı görüyorum” diyen Hadise, boşanma dilekçesinde şu ifadelere yer verdi:

Alıntı Metni

DİNÇERLER YÜZÜĞÜ GERİ İSTEDİ!

Ünlü şarkıcının, boşanma için Mehmet Dinçerler’den maddi ve manevi hiçbir talepte bulunmadığı öğrenildi. İş insanının ise Hadise’ye evlilik teklifinde taktığı üç milyon TL’lik yüzükle birlikte düğünde takılan tüm takıları istediği iddia edildi.

HADİSE’DEN İLK AÇIKLAMA

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile sessizliğini bozan Hadise, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

MEHMET DİNÇERLER SOSYAL MEDYA HESABINI KAPATTI

Bunun ardından; “Karşılıklı olarak çok değer vererek başladığımız ilişkimiz son bulmuş olsa da, ilişkimiz süresince Hadise’nin sanat hayatını belki de en çok destekleyen kişi oldum. Konserlerini ailem dahil en önden gururla izlediğime ve başarılarıyla da kendisiyle onur duyduğuma herkes şahit olmuşken, bugün öne sürülen iddiaları şaşkınlıkla karşılıyorum” açıklamasını yapan Mehmet Dinçerler, kısa süre sonra sosyal medya hesabını kapattı.

DAVAYI AÇTI, ULUS’TA ORTAYA ÇIKTI

Hadise, Beykoz Adliyesi’nde boşanma davası açtığı gün 14 Eylül Çarşamba günü Ulus’ta trafik seyir halindeyken basın mensuplarına yakalandı. 36 yaşındaki şarkıcı, flaşların patlamasıyla eliyle yüzünü gizledi. Boşanmaya dair sorulara cevap vermeyen Hadise, ardından Riva’da bulunan yeni evine girdi.

PaYLaŞşşş